موضوعات وبسایت : فناوری
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

ربات فوروارد تلگرام

نویسنده : نادر | زمان انتشار : 08 آذر 1399 ساعت 09:49

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان ربات فوروارد تلگرام را مطالعه خواهید کرد.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

زمانی که شما مطلبی را از فرد، کانال فوروارد کنید، الزاما نام منبع اصلی هم در بالای آن به همراه عبارت Forwarded From ارسال می‌شود.

ربات بینام جزو ربات‌های محبوب و موفق ایرانی است که از روزهای اول معرفی ربات توسط تلگرام، کار خود را آغاز کرده است. هدف اصلی این ربات، مخفی‌کردن هویت ارسال‌کننده بوده اما بعدها امکان درج زیرنویس نیز به آن اضافه شد.

گاهی یک مطلبی هست، که می‌خواهیم به دیگران بفرستیم اما نمی‌خواهیم فرستنده‌اش مشخص بشود.
ممکن است فرستنده اصلی این مطلب همسر ما باشد یا اصلا خود ما باشیم! اما چون نمی‌خواهیم در زمان بازنشر (Forward) دیگران متوجه/مزاحم ارسال‌کننده اصلی شوند، دوست داریم ارسال کننده را مخفی کنیم!
در این حالت کافی است آن را به ربات بینام ارسال کنید تا بلافاصله همان را از طرف خودش و به اسم ربات «بینام» به شما برگرداند تا شما بتوانید با خیال راحت آن را به دیگران افراد و گروه‌ها و کانال‌ها ارسال کنید.
این محتویات ممکن است هر چیزی باشد: متن، عکس، استیکر، صدای ضبط‌شده (voice)، فایل صوتی (audio)، فیلم، موقعیت جغرافیایی (location)، مشخصات شماره تماس (contact) و هر نوع فایلی (مثلا یک فایل pdf).
از نظر حجم محدودیتی نداریم و شما می‌توانید مثلا یک فیلم ۱.۵ گیگابایتی را به ربات ما ارسال کنید و تا ربات بلافاصله همان را به شما تحویل دهد.

پس از مدتی امکان درج زیرنویس نیز به این ربات محبوب اضافه شد...

ربات بینام

  • مخفی‌کردن هویت ارسال‌کننده
  • پذیرش انواع اطلاعات (text, photo, audio, voice, video, location, contact, file)
  • بدون محدودیت حجمی (پذیرش اطلاعات تا سقف 1.5GB برای هر آیتم)
  • اضافه کردن زیرنویس به: عکس، فیلم و انیمیشن (gif) و فایل
  • امکان ایجاد متن HyperLink حتی در زیرنویس (برای اولین بار در تلگرام)

برای مشاهده این ربات و آشنایی با طرز کار آن، به آدرس زیر مراجعه نمایید:

telegram.me/binam1400bot

سپس یک آیتم متنی یا تصویری یا صوتی و ... برای این ربات ارسال کنید تا بلافاصله پاسخ شما را بدهد

در ادامه پاسخ به چند سوال متداول کاربران آورده شده است...

چگونه می‌توانم زیرنویس درج کنم؟ آیا به فایل pdf هم می‌توانم زیرنویس بچسبانم؟

زمانی که شما یک آیتم را به بینام بفرستید یا فوروارد کنید، اگر کپشن‌گذاشتن زیر آن ممکن باشد، ربات به صورت اتوماتیک خودش روی آن Reply می‌کند و شما کافی‌ست متن خود را بنویسید و تمام!
اگر به هر دلیل ریپلای اتوماتیک ربات از بین رفت یا شما خواستید روی آیتم‌های قبلی، کپشن جدیدی داشته باشید، می‌توانید به صورت دستی روی آن آیتم ریپلای کرده و متن خود را ارسال نمایید.
شما علاوه بر عکس، فیلم و انیمیشن (gif)، به هر نوع آیتمی از نوع file می‌توانید زیرنویس تا حد ۱۰۲۴ کاراکتر اضافه کنید.

با ربات بینام به یک فایل word به سادگی زیرنویس چسباندم اما دوستم زیرنویس را نمی‌بیند. چرا؟

متن زیرنویس (caption) برای تصاویر، فیلم‌ها و انیمیشن‌های gif در همه پلتفرم‌ها نمایش داده می‌شود.
زیرنویس سایر فایل‌ها (zip, pdf, doc, rar, psd و ...) فقط در صفحات بزرگ (تلگرام تحت ویندوز یا تلگرام تحت وب در کامپیوتر یا لپتاپ‌ها) به خوبی نمایش داده می‌شوند اما در برخی صفحات کوچک و موبایلی، مخفی می‌شود هرچند کماکان قابل جستجو هست یعنی اگر کاربر کلمه «درخت» را جستجو کند، فایل zip ی که کپشنی حاوی کلمه «درخت» دارد، برای وی به عنوان نتیجه جستجو نمایش داده می‌شود اما کپشن آن برای کاربر موبایلی قابل مشاهده نیست.

متن من بیش از ۱۰۲۴ کاراکتر است. آیا راهی نیست که آن را به همراه عکس ارسال کنم؟

ربات

عکس نگار

دقیقا در راستای همین نیاز ایجاد شده است و به شما اجازه می‌دهد تا حد 4 هزار حرف! را به همراه تصویر موردنظرتان ارسال کنید.

زمانی که مطلبی از ربات بینام فوروارد می‌کنم، بالای آن می‌نویسد Forwarded From. نمیشه نباشه؟

1) دقت کنید که تنها راه معرفی ما به دیگران همین است، پس بخیل نباشید :)

2) این قانون تلگرام است که مطلب از هر جایی فوروارد شود، بالای آن می‌نویسد که از کجا فوروارد شده و دست ما نیست که آن را پاک کنیم!

3) شما برای فوروارد بدون ذکر نام منبع اصلی، می‌توانید از نسخه‌های غیررسمی و غیراپن‌سورس تلگرام استفاده کنید فقط دقت کنید که این کار را به قیمت بیخیال‌شدن امنیت انجام می‌دهید.

4) اگر شما خروجی ربات بینام را برای «کانال» می‌خواهید، ما ربات حرفه‌ای

وردست

را به شما توصیه می‌کنیم. این ربات قابلیت‌های ربات بینام، لینکساز، حذف، عکس‌نگار، اتچ و تی‌مپ و گِردفیلم را

بدون هیچ‌گونه رد و اثر

برای شما فراهم می‌کند به‌علاوه امکان ارسال زمان‌بندی شده و ...

استفاده از ربات بینام رایگان است. پس راه کسب درآمد شما چیست؟

پس از چندبار تعامل کاربر با ربات، ما یک تبلیغ (به صورت یک آیتم مجزا) نیز به کاربر ربات بینام نمایش می‌دهیم که درآمد آن صرف امور توسعه، نگهداری و پشتیبانی ربات می‌شود.
در صورتی که شما هم می‌خواهید تبلیغ‌تان در این محیط به دیگران نمایش داده شود، کافی‌ست کلمه تبلیغ را به ربات بینام ارسال کنید.

هزینه تبلیغات شما چرا کمی گران‌تر از تبلیغات در کانال‌هاست؟

این روزها بازار member و view ی مصنوعی به شدت داغ است. چه بسیار کاربرانی که قدرت تشخیص مطلب خوب و بد را ندارند و بر مبنای member و view ی یک کانال در مورد عضو شدن یا نشدن در آن تصمیم می‌گیرند.

مدیران بسیاری از کانال‌ها، صرفا به جنبه بیزینس ماجرا توجه دارند و با دزدیدن محتوا از کانال‌های دیگر و سایت‌های اینترنتی، کانال خود را پربار می‌کنند و سپس با صرف (بخوانید: سرمایه‌گذاری) چند میلیون تومانی، تعداد member و view ی آن را بالا می‌برند تا بتوانند مشتریان درج تبلیغ را توجیه کنند که مثلا صدهزار تومان برای درج تبلیغ‌شان از مشتری بگیرند.

تبلیغات در ربات بینام، چند مزیت دارد:

1) به کاربران واقعی (و نه مصنوعی) نمایش داده می‌شود.

2) ما پکیج‌های کوچک نیز داریم به این صورت که مثلا شما می‌توانید با پرداخت هزار تومان هم تبلیغ خود را برای نمایش به ۱۰۲۴ نفر سفارش دهید.

3) بجز تأیید محتوای تبلیغ، تمام فرآیند درخواست درج تبلیغ و پرداخت به صورت آنلاین و اتوماتیک است. شما ابتدا کلمه

تبلیغ

را به ربات ارسال می‌کنید. در صورتی که ظرفیت پذیرش تبلیغ پر نشده باشد، ربات از شما می‌خواهد که تبلیغ خود را ارسال کنید. پس از ارسال محتوای تبلیغی به ربات، ربات از شما می‌خواهد که منتظر تأیید محتوای تبلیغی خود باشید.

در صورت تأیید، پیامی دریافت خواهید کرد که حاوی گزینه‌های مختلف پرداخت است و شما پس از انتخاب تعداد و هزینه تبلیغ، به بانک سامان منتقل می‌شوید و پس از پرداخت هزینه با هر یک از کارت‌های عضو شتاب در صفحه بانک سامان، بلافاصله پیامی در تلگرام خود دریافت می‌کنید که حاکی از تأیید پرداخت شماست و نمایش تبلیغ شما بلافاصله شروع می‌شود و شما هر زمان که بخواهید، با فرستادن کلمه

آمار

به ربات، می‌توانید وضعیت تبلیغ خود را مشاهده نمایید.

آیا تبلیغات در بینام برای هر نوع محصول/خدماتی موثراست؟

خیر!

گاهی یک تبلیغ در یک جا باعث افزایش 5 درصدی مشتریان می‌شود اما همان تبلیغ با همان تعداد نمایش در جای دیگر کمتر از 1 درصد به مشتریان شما اضافه می‌کند.

لذا این به عهده شماست که تشخیص دهید تبلیغ در محیط این ربات برای کار یا خدمات شما موثر است یا خیر.

همچنین دقت کنید که تبلیغات در محیط این ربات، به تدریج نمایش داده می‌شود (تا موجب ملول شدن کاربران نگردد) لذا اگر شما برای نمایش تبلیغ‌تان و رساندن view آن به عددی بالا در یک شب! عجله دارید، تبلیغات در این ربات مناسب نیست چرا که ممکن است نمایش تبلیغ شما دو هفته به طول بینجامد. این نکته را به این خاطر گفتم که دیده شده که برخی کاربران در فستیوال‌ها و مسابقات «عکس» شرکت می‌کنند و برای رساندن «ویو» ی عکس موردنظرشان به عددی بالا، آن را به عنوان تبلیغ به این ربات ارسال می‌کنند که گفتیم ما یک‌شبه تبلیغ شما را نمایش نمی‌دهیم.

آیا واقعا ربات بینام می‌تواند هر فایلی با هر حجمی را ارسال کند؟

بله ما محدودیتی در این زمینه نداریم. مثلا می‌توانید کلمه cat را ارسال کنید تا ربات بلافاصله به شما فیلم مستند 1.4 گیگابایتی گربه‌سانان آفریقائی را برای نمونه ارسال کند.

ربات بینام چه محدودیت‌هایی دارد؟

ربات بینام برای استفاده عادی و نرمال ایجاد شده است و بیش از 99 درصد کاربران با آن هیچ مشکلی ندارند.

اما برخی کاربران هستند که حجم بالایی از مطالب را به ربات بینام فوروارد می‌کنند که باعث ضایع شدن حق دیگران در دسترسی به ربات می‌شود. اینگونه کاربران به صورت اتوماتیک شناسایی و به مدت یک هفته دسترسی آنها به ربات قطع می‌شود.

همچنین دقت کنید که تلگرام با هرزه‌نگاری در فضای عمومی (مثل کانال‌ها) مخالف است لذا چنانچه کسی اعتراض کنید که چرا فلان محتویات مستهجن با نام بینام در فلان کانال قرار داده شده، دسترسی شخص مذکور به ربات بینام برای همیشه مسدود می‌گردد.

آیا از ربات بینام در گروه/سوپرگروه هم می‌توانم استفاده کنم؟

بله شما می‌توانید ربات بینام را به گروه/سوپرگروه خود نیز اضافه کنید هرچند به نظر می‌رسد که این حالت (ربات بینام در گروه) کم‌کاربرد بوده و بیشتر برای گروه‌های خصوصیِ تهیه‌کننده‌ی محتوای یک کانال بزرگ ممکن است مورد استفاده باشد که بخواهند روی کپشن یک عکس/ویدئو/فایل بحث کنند و کپشن‌های مختلف را تست کنند و نظرات یکدیگر را جویا شوند.
پس از اضافه کردن ربات بینام به گروه یا سوپرگروه، پیام تشکر (بخاطر اضافه کردن بینام به گروه‌تان) ظاهر می‌شود. حال کافی است روی این پیام ریپلای بزنید و مطلب خود را بفرستید تا ربات بلافاصله با نام خودش آن را در همان گروه به شما تحویل دهد.
در صورتی که شما یک محتوای کپشن‌خور (تصویر، ویدئو، انیمیشن gif و فایل) را در ریپلای به ربات بینام بفرستید، پس از اینکه ربات آن را به شما برگرداند، می‌توانید روی آن ریپلای کرده و متنی را ارسال کنید تا به صورت کپشن به آن بچسبد.
همچنین هرجا نیاز به پیامی از طرف بینام بودید، کافی‌ست @binam1400bot را در گروه ارسال کنید.
همچنین اگر عبارت @binam1400bot در جایی از «متن» شما موجود باشد، ربات بینام فراخوانی شده و بلافاصله همان متن را از طرف خودش برمی‌گرداند.

به دلیل سوء استفاده افراد مغرض از این امکان در جهت ضربه‌زدن به اعتبار ربات، این قابلیت غیرفعال شد.

چطور متن لینکدار (هایپرلینک) یا متن ضخیم، ایتالیک و ... درست کنم؟

ربات بینام برای اولین بار و

یکساعت پس از معرفی این ویژگی توسط تلگرام

! این قابلیت را به ربات بینام اضافه کرد که کاربر میتواند متن زیرنویس حاوی کد HTML وارد کند و ربات به صورت خودکار آن را تشخیص داده و به صورت HTML تحلیل می‌کند.

اما در مورد غیرزیرنویس (متن ساده) به دلیل اینکه ممکن است اختلالی در متن کاربر ایجاد کند (مثل متون حاوی آموزش کد HTML) لذا در صورتی که کاربر مایل به این کار باشد، کافی است که عبارت HTML_ON/ (که در بخش راهنمای ربات هم گفتیم) را به ربات ارسال کند تا ربات از آن به بعد متن ارسالی کاربر را به صورت «اچ تی ام ال» تحلیل کند.

من پرسش دیگری دارم که در پرسش‌پاسخ‌های بالا نیامده. از کجا می‌تونم سوالم رو بپرسم؟

بازگشت به صفحه اول

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با ربات فوروارد تلگرام [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
modir-robot.ir .
بینام - رباتی برای مخفی کردن هویت ارسال کننده - ربات تلگرام

زمانی که شما مطلبی را از فرد، کانال فوروارد کنید، الزاما نام منبع اصلی هم در بالای آن به همراه عبارت Forwarded From ارسال می‌شود. ربات بینام جزو ربات‌های محبوب و موفق ... ادامه...


goldchannels.ir .
معرفی ربات های فوروارد تلگرام - گلد چنل

ربات تلگرام 4 سال پیش. سلام. این ربات میتواند ل... بازدید : 11,354. افزودن ربات. goldchannel footer logo. گلد چنل | Gold Channel مرجع معرفی و ثبت کانال و ... ادامه...


mobilekomak.com .
بهترین ترفند تلگرام : آموزش حذف نام فرستنده پیام در تلگرام ...

دو ربات @binam_bot و @hazf_bot بهترین ربات های هستید که می‌توانید بدین منظور از آن ها استفاده کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم مراحل کار با این دو ربات به منظور حذف ... ادامه...


parscoders.com .
ربات فوروارد از یک کانال به کانالی دیگر - پارسکدرز

نیاز به یک ربات دارم که به طور اتومات مطالب (پست های کانال و پیج اینستا) یک الی 4 کانال و پیج رو به یک کانال تلگرامی فوروارد کند با مشخصات زیر: 1. جایگزینی ... ادامه...


parscoders.com .
ساخت ربات فوروارد کننده تلگرام - پارسکدرز

سلام. احتیاج به یک ریات دارم در تلگرام که بتونه هر اطلاعاتی رو تو چنلهای تلگرامی و اینستاگرامی که من براش تعریف میکنم بروزرسانی شد فوروار کنه به چنل ... ادامه...


socialkade.ir .
ربات تلگرام حذف اطلاعات فوروارد - مرجع شبکه های اجتماعی ایران

رباتی برای حذف تمامی ردپاهای یک مطلب فورواردی به سادگی آب خوردن . مرجع شبکه های اجتماعی ایران. ادامه...


mt-proto.blog.ir .
ربات فوروارد اتوماتیک :: انجام کلیه خدمات تلگرام ، گوگل ...

۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «ربات فوروارد اتوماتیک» ثبت شده است - فعالیت های ما در این سایت : ساخت پروکسی اسپانسری تلگرام ، ساخت صفحه ویکی پدیا برای افراد ... ادامه...


titreshahr.com .
فوروارد کردن پستهای تلگرام از اتچ بات بدون درج نام در کانال ...

Nov 27, 2017 — ربات تلگرام اتچ بات. فوروارد کردن پستهای تلگرام از اتچ بات بدون درج نام در کانال / ترفند کانال تلگرام. تلگرام برای زیرنویس یا کپشن فایل، ... ادامه...


farsbot.ir .
ربات پاکسازی متون – فارس بات

امکانات ربات در یک نگاه: حذف تگ ها و لینک های جوین تلگرامی (با تنظیمات پیشرفته); اضافه کردن تگ و یا لینک کانال شما به پیام ها (با ... ادامه...


anzalweb.ir .
3 روش حذف اسم فرستنده پیام و لینک ها در هنگام فوروارد مطالب و ...

Dec 25, 2017 — طریقه بی نام کردن و حذف نام از پیام فوروارد شده تلگرام بدون ربات و توسط ربات. How To Remove Sender Name From Telegram Forwarded ... ادامه...


iranianbotsaz.com .
آموزش فوروارد کردن پیام تلگرام بدون نام منبع - ایرانیان بات ساز

جهت سفارش طراحی ربات اختصاصی برای تلگرام می توانید با شماره ... استفاده از ربات و بدون هیچ گونه تبلیغی متن مورد نظر خود را فوروارد کنید به گروه یا کانال خود ! ادامه...


libano.ir .
پاک کردن نام فرستنده پیام هنگام فوروارد با استفاده از ربات ...

Oct 31, 2016 — پاک کردن نام فرستنده پیام هنگام فوروارد با استفاده از ربات به آسانی هرچه تمام ... استفاده کنید یا اگر از تلگرام استفاده میکنید از ربات های مختص ... ادامه...


mychannels.ir .
معرفی ربات های فوروارد تلگرام - مای چنلز

مای چنلز | لیست کانال های تلگرام | MyChannels.IR. ادامه...


ponisha.ir .
تشخیص فوروارد کردن پست توسط ربات تلگرام | استخدام در ...

Jul 13, 2017 — پروژه تشخیص فوروارد کردن پست توسط ربات تلگرام شامل چه جزئیاتی است: من میخوام رباتی داشته باشم که بتونه بگه که پستی که به فرد خاصی ... ادامه...


ponisha.ir .
ساخت ربات فوروارد در تلگرام | استخدام در موبایل | پونیشا

پروژه ساخت ربات فوروارد در تلگرام شامل چه جزئیاتی است: با سلام. بنده دارای یک کانال تلگرام هستم و میخواهم رباتی با مشخصات زیر داشته باشم. لینک یابی و عضو ... ادامه...


alorayanehkomak.com .
نحوه حذف نام فرستنده پیام در تلگرام ،معرفی ربات های حذف ...

Nov 2, 2019 — در مقاله امروز نحوه حذف نام فرستنده پیام در تلگرام را به طور کامل آموزش داده ایم - روش های حذف نام فرستنده در فوروارد پیام. ادامه...


virgool.io .
ارسال محتوا(مطلب) به کانال از طریق ربات تلگرام | ربات دستیار ...

طرز کار رباتی که اینجا آموزش میدم به این شکله؛ محتوای مورد نظرمون از هر نوعی که باشه رو فوروارد میکنیم توی ربات و بعد توضیح دلخواه رو اضافه میکنیم و بعد روی ... ادامه...


blog.getphp.ir .
فوروارد پیام ها در تلگرام به صورت بینام - GetPHP

Sep 5, 2019 — With Anonymous forwarder telegram bot, forward your telegram posts or ... برای شروع پیام خودتون را برای ربات ما فوروارد کنید، که شامل:. ادامه...


barato.ir .
آموزش فوروارد کردن پیام بدون اسم در تلگرام اندروید- نقل قول + ...

آموزش تصویری فوروارد کردن پیام بدون اسم در تلگرام که میتوانید متن ها را بدون ... که با خود تلگرام این کار با محدودیت رو به رو هست با استتفاده از ربات تلگرام شما ... ادامه...


itabnak.ir .
در تلگرام با این ربات، پیام مخفی بفرستید که نه فوروارد می ...

Feb 5, 2017 — Hide It Bot رباتی بسیار جالب برای تلگرام است که به کمک آن می‌توانید پیام‌های مخفی شده‌ای ارسال کنید که امکان کپی یا فوروارد شدن ندارند. ادامه...


kalasoda.com .
آموزش حذف اسم فرستنده پیام هنگام فوروارد مطالب در تلگرام ...

Sep 7, 2019 — در تلگرام ربات های مختلفی وجود دارد و شما می توانید از آن ها برای حل این مشکل استفاده کنید، در این میان ربات های Binam و Hazf می توانند کاربردی ... ادامه...


dmtbox.com .
معرفی و مقایسه ۵ ربات مدیریت گروه تلگرام

حذف پیام‌های غیرمجاز; قفل گروه; تعریف ساعات مجاز چت کردن; ضد ربات; ضد جوین با لینک; ضد اسپم; مدیریت رسانه ها; حالت سکوت; ضد فوروارد ... ادامه...


linestore.ir .
طریقه بی نام کردن و حذف نام از پیام فوروارد شده تلگرام ...

در این مقاله قصد داریم دو ربات فوروارد تلگرام با قابلیت بی نام کردن نام فرستنده که حذف اسم فرستنده در کانال تلگرام را به سهولت در دسترس کاربران قرار می دهد را ... ادامه...


faststore.ir .
اموزش بستن فوروارد در تلگرام - قفل فروارد در تلگرام طلایی ...

May 7, 2019 — اموزش بستن فوروارد در تلگرام - شما به سه صورت تصویری ، متنی ، و ویدیویی به راحتی میتوانید فروارد خودتون رو در تلگرام ببندید و پی وی ... ادامه...


tarfandgram.com .
ربات فوروارد اتوماتیک - ترفندگرام

سایت ترفندگرام بعد از تولد تلگرام ایجاد شد و بنا بر آن نهاد تا روش های نوین برای افزایش اعضای کانال های این شبکه اجتماعی ایجاد کند . موفقیت ها و ابداعات اولیه ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر