موضوعات وبسایت : فناوری
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

آموزش ساخت عکس نوشته با فتوشاپ

آموزش ساخت عکس نوشته با فتوشاپ

نویسنده : فرزانه | زمان انتشار : 11 آذر 1400 ساعت 20:49

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان آموزش ساخت عکس نوشته با فتوشاپ را مطالعه خواهید کرد.

اگر از فتوشاپ در پروژه‌های طراحی خود از جمله برای خلق لوگو، پوستر، اینفوگرافیک یا هر چیز دیگر استفاده می‌کنید، در این صورت باید در مورد تایپوگرافی اطلاعاتی داشته باشید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

فیلم آموزش کار با متن در فتوشاپ — از صفر تا صد (+ دانلود فیلم آموزش گام به گام)

فتوشاپ ابزارهای بسیار زیادی برای وارد کردن متن در صفحه دارد که با آن‌ها می‌توان ظاهری خارق‌العاده به متن بخشید. اما این کار را از کجا باید شروع کرد؟

در این نوشته هر آنچه برای دانستن در مورد کار با متن در فتوشاپ نیاز دارید را به شما آموزش خواهیم داد.

اطلاعات مقدماتی در مورد ابزار TYPE در فتوشاپ

پیش از این‌که آموزش خود را آغاز کنیم ابتدا مروری سریع بر مقدمات بسیار ابتدایی استفاده از متن در فتوشاپ خواهیم داشت.

شما با استفاده از ابزارهای TYPE می‌توانید نوشته‌ای را در سند گرافیکی خود وارد کنید. برای این کار می‌توانید در نوار ابزار در سمت چپ صفحه بر روی ابزار TYPE کلیک کنید و یا با زدن دکمه T روی کیبورد این ابزار را فعال نمایید.

وقتی این ابزار را انتخاب کردید، گزینه‌های Type در نوار گزینه‌ها در بالای پنجره ظاهر می‌شود. بخش‌های عمده این نوار موارد زیر هستند:

 • Font Family (خانواده فونت): در این بخش می‌توانید یکی از فونت‌های نصب‌شده روی سیستم را انتخاب کنید.
 • Font Style (سبک فونت): می‌توانید برای فونت انتخاب شده یک سبک مانند درشت یا مات را انتخاب کنید.
 • Size (اندازه): اندازه فونت را در این بخش تعیین می‌کنید.
 • Align Text (تراز متن): تراز متن را به صورت چپ‌چین، راست‌چین یا وسط‌چین تنظیم کنید.
 • Color (رنگ): یک رنگ برای نوشته تعیین کنید.
 • Cancel or Commit (لغو یا تایید): زمانی که نوشته‌ای را در سند وارد کردید می‌توانید آن را تأیید کنید تا روی بوم قرار گیرد و یا لغو کنید تا کلاً حذف شود.

هر یک از آیتم‌های متن همیشه در لایه خود قرار می‌گیرد. برای جابجایی یا تغییر اندازه متن در زمان ویرایش می‌توانید با زدن دکمه Ctrl یا Cmd آن را به محل مورد نظر بکشید.

شما می‌توانید هر زمان متن را ویرایش کنید، و نوع و یا اندازه فونت را تغییر دهید. برای این کار کافی است بر روی ابزار Type کلیک کنید و دقیقاً همانند نرم‌افزار مایکروسافت ورد از کرسر برای برجسته کردن متن استفاده نمایید. برای این کار انتخاب کردن خود لایه متن به تنهایی کافی نیست.

ایجاد متن برای تیترها و عناوین

روش عمده‌ای که افراد برای ایجاد متن در سند فتوشاپ استفاده می‌کنند، این است که بر روی ابزار تایپ افقی یا عمودی کلیک کرده، سپس بر روی بوم فتوشاپ کلیک می‌نمایند و در ادامه شروع به نوشتن می‌کنند.

این روش برای ایجاد تیتر، عناوین یا دیگر قطعه‌های متنی کوتاه تک‌خطی روش مناسبی است.

کلیک کردن بر روی صفحه باعث می‌شود که یک ناحیه متنی ایجاد شود که به مرور که تایپ می‌کند، بسط می‌یابد. همه متن در یک خط قرار می‌گیرد و هرگز به یک خط جدید نمی‌شکند. حتی اگر به انتهای بوم برسید باز این خط به راه خود ادامه داده و از صفحه خارج می‌شود.

اگر می‌خواهید خطوط متن خود را بشکنید و به سر سطر بروید باید کرسر را در مکان مورد نظر برده و اینتر را بزنید. همچنین یک روش بهتر این است که لایه‌های متنی جداگانه‌ای برای هر خط ایجاد کنید. بدین ترتیب می‌توانید بر روی موقعیت هر یک از خطوط به طور منفرد کنترل داشته باشید.

کار با متون پاراگراف

در مورد متون طولانی‌تر مانند پاراگراف‌ها یا فهرست‌ها می‌توانید ابتدا یک کادر متنی ایجاد کنید.

برای این منظور ابزار Horizontal Type را انتخاب کنید و گزینه‌های فرمت ساده را تعیین کنید. این ابزار را گرفته و به صورت قطری بر روی بوم بکشید تا یک کادر متنی مستطیلی ایجاد شود. اینک می‌توانید متن مورد نظر خود را درون کادر تایپ کرده یا بچسبانید.

کادر متنی اندازه ثابتی دارد. وقتی متن به سمت راست آن برخورد کند به طور خودکار شکسته و به سر سطر می‌رود. اگر متن خیلی طولانی باشد باید اندازه کادر را تغییر دهید تا همه بخش‌های آن دیده شود. همچنین می‌توانید اندازه متن را نیز تغییر دهید.

دکمه‌های Ctrl + T (ویندوز) و یا Cmd + T (مک) را بزنید و یکی از گوشه‌های کادر را روی صفحه بکشید تا کادر بزرگ‌تر شود.

ایجاد شکل‌های خاص برای کادر متنی

هنگام ایجاد کادرهای متنی محدود به اشکال مستطیلی نیستید. شما می‌توانید از ابزارهای مختلف برای ترسیم شکل استفاده کنید و یا با ابزار Pen به طور دستی شکلی ترسیم کرده و سپس آن را با متن پر کنید.

یکی از ابزارهای Shape و یا ابزار Pen را انتخاب کنید، در گوشه سمت چپ-بالا Tool Mode را به صورت Path تعیین کنید و سپس شکل خود را بر روی بوم بکشید.

اینک ابزار Horizontal Type را انتخاب کرده و درون مسیری که انتخاب کردید کلیک کنید. با این کار شکل به یک کادر متنی تبدیل می‌شود. اینک تراز متن را به صورت Center (وسط‌چین) انتخاب کرده و متن مورد نظر خود را درون آن تایپ کرده و یا بچسبانید.

شکل‌های سفارشی زمانی که نیاز دارید، متون پیرامون تصاویر و یا دیگر اشیای طراحی‌تان بپیچند بسیار مفید هستند.

قرار دادن متن روی منحنی در فتوشاپ

همچنین می‌توانید متن خود را روی یک خط منحنی نیز تنظیم کنید.

برای این کار ابتدا ابزار Pen را انتخاب کنید. در نوار Options در بالا حالت Tool را روی Path بگذارید. اینک یک منحنی روی صفحه ترسیم کنید. اگر به یک راهنما در این خصوص نیاز دارید می‌توانید از این آموزش فتوشاپ استفاده کنید.

سپس ابزار Horizontal Type را انتخاب کنید. کرسر را بر روی مسیر منحنی که ترسیم کردید ببرید. وقتی کرسر به شکل یک خط موج‌دار در آمد کلیک کنید. بدین ترتیب یک کادر متنی بر روی مسیر ایجاد می‌شود. اینک می‌توانید متن خود را وارد کنید.

همچنین می‌توانید متن خود را طوری تنظیم کنید که بر روی بخش بیرونی یک شکل قرار بگیرد. این فرایند نیز مشابه حالت قبلی است و تنها کافی است یکی از ابزارهای Shape را به جای Pen انتخاب کنید. در این حالت نیز پیش از ترسیم شکل مطمئن شوید که حالت Tool روی Path است.

برای تنظیم موقعیت متن روی منحنی می‌توانید از ابزار Direct Selection Tool استفاده کنید. نشانگر ماوس را روی متن ببرید تا اینکه کرسر به شکل دو فلش متقاطع در آید. کلیک کرده و در راستای خط بکشید تا متن در راستای آن جابجا شود.

همچنین می توانید کلیک کرده و در عرض خط بکشید تا تعیین کنید که متن باید در بخش درونی یا بیرونی خط قرار گیرد.

ماسک کردن متن در فتوشاپ

آخرین ابزار عمده متنی در فتوشاپ دو ابزار Horizontal Type Mask Tool و Vertical Type Mask Tool هستند.

این ابزارها متن را روی بوم قرار نمی‌دهند. بلکه یک شکل بر اساس متن ایجاد می‌کنند که می‌توانید از آن در طراحی‌های خود استفاده کنید. به همین دلیل مهم است که پیش از استفاده از این ابزارها فونت صحیحی را انتخاب کرده باشید. چون دیگر نمی‌تواند به عقب بازگشته و آن را ویرایش کنید.

ابتدا یک تصویر در فتوشاپ باز کنید یا لایه‌ای را که شامل رنگ است انتخاب نمایید.

یکی از ابزارهای ماسک متن را انتخاب کرده و فونت مورد نظر خود را تنظیم نمایید. اینک بر روی بوم کلیک کرده و شروع به نوشتن کنید. وقتی دکمه Commit را بزنید متن شما به حالت انتخابی درمی‌آید. در ادامه سه روش استفاده از این متن انتخاب شده را بیان می‌کنیم:

می‌توانید بافتی به متن خود اضافه کنید

بر روی دکمه Add Layer Mask در انتهای پنل لایه‌ها بزنید. این کار باعث می‌شود که پس‌زمینه شفاف شود و تنها شکل متن با بافتی که از تصویر باقیمانده است در صفحه بماند.

پر کردن متن با رنگ پس‌زمینه

بر روی Ctrl + Backspace یا Cmd + Backspace بزنید تا متن را برش داده و آن را با رنگ پس‌زمینه‌ای که اینک انتخاب کرده‌اید جایگزین کنید.

برش دادن متن از پس‌زمینه

دکمه‌های Shift + Ctrl + I یا Shift + Cmd + I را برای معکوس کردن حالت انتخاب بزنید. اینک بر روی دکمه‌های Ctrl + J یا Cmd + J بزنید. لایه زیرین را مخفی کنید تا تصویر اصلی با برش‌های شفاف شکل متن باقی بماند.

سبک بندی متن در فتوشاپ

اینک که روش‌های اصلی وارد کردن متن‌ در صفحه را دانستید بهتر است با طرز سبک بندی متن نیز آشنا شود. ما قبلاً تنظیمات اولیه نوار گزینه‌ها را مرور کردیم. چند مورد دیگر نیز وجود دارند که در ادامه با هم بررسی می‌کنیم.

 • جهت متن (Text Direction): با زدن این دکمه جهت متن بین حالت افقی و عمودی فرق می‌کند.
 • رفع حالت دندانه‌ای (Anti-aliasing): با تنظیم این گزینه می‌توان روش نمایش متن را به صورت نرم یا دندانه‌ای تعیین کرد.
 • پوشش متن (Warp text): متن را بر اساس 15 سبک از پیش تعیین شده تنظیم می‌کند.
 • پنل کاراکتر/ پاراگراف (Open Character/Paragraph Panel) پنلی را باز می‌کند که در آن تنظیمات مربوطه به حروف متن و همچنین پاراگراف‌ها را می‌توان تعیین کرد.
 • سه‌بعدی (3D): از حالت نمایش سه‌بعدی فتوشاپ استفاده می‌کنید.

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم باید پیش از هر گونه تغییر در فرمت متن، آن را با کرسر انتخاب کنید.

پنل‌ کاراکتر و پاراگراف

دکمه پنل کاراکتر و پاراگراف را در نوار گزینه‌ها بزنید. در برگه نخست مجموعه‌ای از گزینه‌ها برای فرمت بندی حروف وجود دارد. برخی از آن‌ها مانند انتخاب فونت و رنگ آن تکرار گزینه‌هایی هستند که قبلاً دیدیم ولی بقیه آن‌ها امکان تنظیم دقیق متن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 • منوی پنل (Panel Menu): این بخش شامل گزینه No Break است که با زدن آن می‌توان از جدا نشدن دو کلمه اطمینان حاصل کرد و بدین ترتیب آن دو کلمه در هر حال در یک خط باقی خواهند ماند.
 • فاصله خطوط (Leading): با این گینه می‌توان فاصله بین خطوط متن را تنظیم کرد. اگر آن را روی Auto بگذارید به طور خودکار بهترین فاصله را با توجه به اندازه حروف انتخاب می‌کند.
 • کرنینگ (Kerning): فاصله بین هر جفت کاراگتر را تعیین می‌کند. تنظیم این گزینه به صورت Metrics باعث می‌شود که از طراحی پیش‌فرض فونت استفده شود و اگر از گزینه Optical استفاده شود، فتوشاپ آن را به صورت خودکار تعیین می‌کند.
 • ترکینگ (Tracking): فاصله‌بندی بین همه کاراکترهای متن را تنظیم می‌کند. هر چه از ترکینگ فشرده‌تری (یعنی اعداد منفی) استفاده شود عناوین متن فشرده‌تر شده و حس اضطرار بیشتری ایجاد می‌شود.
 • مقیاس افقی و مقیاس عمودی (Vertical Scale and Horizontal Scale): این گزینه‌ها باعث می‌شوند متن در راستای افقی یا عمودی کشیده شده یا بسط یابد. از این گزینه تنها در موارد خاصی از طراحی استفاده می‌شود. اگر به انواع متون عریض‌تر یا طولانی‌تر نیاز دارید بهتر است از فونت مناسب آن استفاده کنید.
 • جابجایی خط کرسی (Baseline Shift): حروف نوشته را به بخش بالا یا پایین خط کرسی انتقال می‌دهد. این گزینه اغلب برای نوشتن حروف بالانویس مانند توان و یا زیرنویس مانند اندیس استفاده می‌شود.
 • درشت یا ایتالیک (Faux Bold and Italics): سعی کنید از این گزینه‌ها استفاده نکنید. همواره در صورت وجود از نسخه‌های Bold یا Oblique فونت انتخابی استفاده کنید.
 • حروف کوچک یا بزرگ (All Caps and Small Caps): به طور خودکار حروف متن را به صورت حروف بزرگ درمی‌آورد.
 • گزینه‌های دیگر: تنظیمات مختلفی برای ایجاد حروف زیرنویس یا بالانویس، زیرخط دار کردن یا کنترل برخی فونت‌های خاص OpenType وجود دارد.

بر روی برگه Paragraph کلیک کنید تا گزینه‌های فرمت بندی طرح بخش‌های بزرگ‌تری از متن را بینید.

در این برگه می‌توانید تورفتگی‌ها یا حاشیه‌های چپ و راست بدنه متن را تنظیم کرده و همچنین استفاده از خط تیره بین کلمات جدا شده در خطوط مختلف (Hyphenation) را فعال یا غیرفعال کنید.

جلوه‌های متنی در فتوشاپ

با استفاده فتوشاپ می‌توان جلوه‌های مختلفی به هر لایه از طراحی بخشید و این مسئله در مورد لایه‌های متن نیز صادق است. بدین ترتیب می‌توانید سایه‌ای روی متن بیندازید به طوری که گویی از پس‌زمینه خود برجسته‌تر است و یا می‌توانید جلوه درخشش را روی متن بیندازید.

بر روی لایه‌ای که می‌خواهید جلوه مورد نظر را اعمال کنید دو بار کلیک کنید تا کادر سبک لایه (Layer Style) باز شود.

گزینه Drop Shadow را انتخاب کنید و تنظیمات مختلف که شامل Opacity، Angle، و Distance است را انتخاب کنید. مطمئن شوید که دکمه Preview فعال است تا به صورت همزمان تأثیر اعمال جلوه روی متن را ببینید. وقتی از نتیجه کار راضی بودید بر روی OK کلیک کنید.

چرخش، یا مورب سازی متن در فتوشاپ

برای چرخاندن یا مایل کردن لایه متنی در فتوشاپ بر روی دکمه Ctrl + T یا Cmd + T بزنید تا ابزار Free Transform Tool باز شود.

نشانگر ماوس را روی گوشه‌های کادر محصورکننده متن ببرید تا این‌که شکل کرسر به صورت یک فلش دوطرفه درآید. اینک بر روی آن کلیک کرده و بچرخانید.

برای مورب کردن متن دکمه‌های Shift + Ctrl یا Shift + Cmd را زده و یکی از گوشه‌های کادر متنی را بگیرید. در یک جهت آن را بکشید و سپس اینتر را بزنید تا تغییرات اعمال شوند.

کار با فونت‌ها در فتوشاپ

انتخاب فونت صحیح یا جفت فونت‌ها یکی از اساسی‌ترین اجزای هر طراحی گرافیکی است.

با استفاده از منوی بازشدنی Fonts در نوار گزینه‌ها می‌توانید فونت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در برابر هر فونت پیش‌نمایش کوچکی از آن دیده می‌شود.

می‌توانید فونت‌های محبوب خود را با کلیک بر روی آیکون ستاره در کنارشان بوکمارک کنید. برای این‌که بتوانید این فونت‌ها را بعداً پیدا کنید، کافی است بر روی آیکون ستاره در نوار منو بزنید.

یک فونت را انتخاب کرده و بر روی Similar Fonts بزنید تا همه تایپ‌فیس‌های دارای خصوصیات مشابه را ببینید.

برای افزایش گزینه‌های انتخابی در منوی باز شونده Fonts بر روی آیکون Add fonts from Typekit بزنید.

بدین ترتیب وب‌سایت Typekit آدوب باز می‌شود. در صورت نیاز وارد سایت شوید و سپس به دنبال فونت‌ها گشته و آن‌ها را به فتوشاپ اضافه کنید. بر روی دکمه Syns All بزنید تا همه سبک‌های فونت انتخابی در فتوشاپ وارد شوند. همچنین می‌توانید تنها سبک‌ها و وزن‌های مورد نیاز خود را همگام‌سازی کنید.

تطبیق فونت‌ها از تصاویر دیگر

در اغلب موارد تصویر دیگری در اختیار دارید که در آن فونتی هست که می‌خواهید مورد استفاده قرار دهید اما نمی‌توانید نوع فونت را تشخیص دهید. ابزار Match Fonts فتوشاپ می‌تواند به شناسایی این فونت‌های اسرارآمیز کمک کند یا دست‌کم جایگزین‌های مشابهی برای آن‌ها پیشنهاد دهد.

تصویر را باز کنید و به مسیر Type > Match Font بروید. این ابزار یک لایه روی بوم قرار می‌دهد. کادر مورد نظر را تنظیم کنید تا دقیقاً روی فونت قرار گیرد. برخی پیشنهادها پس از چند ثانیه ظاهر می‌شوند. کافی است یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و بر روبی OK بزنید.

دستکاری فونت

زمانی که مشغول طراحی یک لوگو هستید می‌توانید، ترفندی سریع که برای متمایز کردن آن می‌توانید استفاده کنید دستکاری فونت است. این کار در فتوشاپ به سهولت انجام می‌گیرد.

ابتدا متن را انتخاب کرده و به مسیر Type > Convert to Shape بروید. با این کار متن دیگر قابل ویرایش نخواهد بود.

ابزار Path Selection را بردارید تا بتوانید حروف منفرد را انتخاب کنید. اینک می‌توانید رنگ آن‌ها را تغییر دهید، آن‌ها را جابجا کنید و یا منفرداً جدا از بقیه متن بچرخانید.

از ابزار Direct Selection برای نمایش مسیر هر کاراکتر استفاده کنید. نقاط علامت‌دار را بکشید تا ظاهر فونت تغییر یابد. همچنین می‌توانید از ابزار Pen استفاده کرده و منحنی‌های جدیدی در حروف ایجاد کنید.

ترفندهای بیشتر فتوشاپ

نوشته بخشی جدایی‌ناپذیر از هر طراحی گرافیکی است و فتوشاپ ابزارهای بسیار قدرتمندی برای کنترل نحوه نمایش متن ارائه می‌دهد. شما می‌توانید هر گونه دیدگاه یا پیشنهاد خود را در مورد این نوشته در بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان فرادرس در میان بگذارید. همچنین اگر به این مطلب علاقه‌مند بودید، احتمالاً آموزش‌های زیر نیز مورد توجه شما واقع خواهند شد:

این مطلب با حمایت «تایپو» نوشته شده است.

تایپو کاملترین سامانه هوشمند آموزش تایپ ده انگشتی در ایران است که دوست دارد شما را تبدیل به یک تایپیست حرفه‌ای کند.

این سامانه با استفاده از بهترین و موثرترین روش‌های آموزشی و گیمیفیکیشن در کمترین زمان ممکن و با لذت خاصی تایپ ده انگشتی را به شما آموزش داده و شما را عاشق تایپ کردن می‌کند.

برای شروع رایگان یادگیری تایپ ده انگشتی و کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید.

همچنین در بخش تست سرعت تایپ، می‌توانید سرعت تایپ خود را تست کرده و آمار جالبی را مشاهده کنید. علاوه بر این، در تایپو شما می‌توانید با سایر افراد نیز رقابت کنید.

==

میثم لطفی (+)

«میثم لطفی» دانش‌آموخته ریاضیات و شیفته فناوری به خصوص در حوزه رایانه است. وی در حال حاضر علاوه بر پیگیری علاقه‌مندی‌هایش در رشته‌های برنامه‌نویسی، کپی‌رایتینگ و محتوای چندرسانه‌ای، در زمینه نگارش مقالاتی با محوریت نرم‌افزار نیز با مجله فرادرس همکاری دارد.

بر اساس رای 54 نفر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با آموزش ساخت عکس نوشته با فتوشاپ [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.dalfak.com .
آموزش ساخت عکس نوشته در فوتوشاپ - دالفک

ویدیو آموزش ساخت عکس نوشته در فوتوشاپ _با این کلیپ شما ب راحتی در فوتوشاپ عکس نوشته درست میکنید.تکس پیک از کانال مهدی111 آموزش ساخت عکس نوشته, ... ادامه...


blog.faradars.org .
کار با متن در فتوشاپ — از صفر تا صد (+ دانلود فیلم آموزش ...

16‏/11‏/2020 — همچنین می‌توانید از ابزار Pen استفاده کرده و منحنی‌های جدیدی در حروف ایجاد کنید. ترفندهای بیشتر فتوشاپ. نوشته بخشی جدایی‌ناپذیر از هر طراحی ... ادامه...


porl.ir .
آموزش ایجاد عکس نوشته در فتوشاپ - PORL

با سلام دوستان در این آموزش قصد داریم به شما نحوه ساخت عکس نوشته رو آموزش بدیم امیدوارم خوشتان بیاد لایک و نظر فراموش نشه. ادامه...


beyamooz.com .
آموزش افکت های متنی در فتوشاپ - بیاموز

در این قسمت از آموزش های فتوشاپ ما نحوه ساخت افکت متن به صورت کاشی تکه ... در این قسمت از آموزش فتوشاپ نحوه قرار دادن عکس در داخل نوشته را یاد خواهیم گرفت. ادامه...


1takala.com .
آموزش طراحی عکس نوشته با فتوشاپ - یکتاکالا

با یادگیری آموزش طراحی عکس نوشته در فتوشاپ برای اینستاگرام خود عکس نوشته های جذاب و حرفه ای طراحی نمایید و ... آموزش ساخت عکس نوشته حرفه ای با فتوشاپ. ادامه...


www.khajuei.com .
آموزش ساختن عکس نوشته - منبع بهترین آموزش های رایگان ...

آموزش ساختن عکس نوشته : سلام به شما دوستان عزیزم امیدوارم که حالتون عالی باشه من علیرضا از گروه هنری خواجویی با یک جلسه دیگه از آموزش کوتاه فتوشاپ در. ادامه...


www.beytoote.com .
آموزش ساخت متن شکسته در فتوشاپ - بیتوته

آموزش فتوشاپ حرفه ای آموزش فتوشاپ تصویری آموزش ساخت متن شکسته , افکت های تصویری , افکت های ... نحوه برش عکس در فتوشاپ, دانلود برش عکس در فتوشاپ ... ادامه...


tarfand3.com .
آموزش ساخت عکس پروفایل و کاور کانال با برنامه متن نگار در ...

29‏/10‏/2020 — با استفاده از برنامه متن نگار میتوانید علاوه بر ساخت عکس نوشته و اضافه کردن متن با فونت های دلخواه ، عکس پروفایل یا کاور کانال نیز بسازید که ... ادامه...


www.beytoote.com .
چگونه یک عکس را درون یک نوشته فیکس کنیم - بیتوته

افکت‌های فتوشاپ لایه‌ی متن فارسی نوشتن در فتوشاپ گرافیک کامپیوتری , ترفندهای فتوشاپ , طراحی پوستر , فتوشاپ , تصویر تبلیغاتی , ساخت بنر ... ادامه...


farsgraphic.com .
دانلود آموزش ساخت عکس نوشته و اکولایزر کد 1 - فارس گرافیک

آموزش ساخت موزیک ویدئو اکولایزر ?. این خروجی اکولایزری که در این پکیج آموزش خواهید دید. در ابتدای آموزش شما در نرم افزار فتوشاپ طراحی صفر تا صد عکس نوشته ... ادامه...


play.google.com .
عکس نوشته ساز - برنامه‌ها در Google Play

امکاناتی از قبیل : انتخاب تصاویر از گالری آفلاین و انلاین انتخاب فونت دلخواه برا متون فارسی و انگلیسی انتخاب رنگ مناسب برای متن تعیین رنگ دلخواه برای پس ... ادامه...


www.roxo.ir .
آموزش طراحی پوستر ترکیب عکس و متن در فتوشاپ به صورت ...

03‏/05‏/2018 — حتما شما هم به تازگی در فضای مجازی یا جستجوهای خود در اینترنت با پوسترهایی مواجه شده اید که نیمی از پرتره ی افراد را کلمات و نوشته هایی به زبان ... ادامه...


art.tosinso.com .
آموزش ساخت متن طلایی و برجسته در فتوشاپ - جزیره هنر و ...

در این آموزش با هم یاد میگیریم که به چه صورت یک متن به رنگ طلایی بسازیم و اون رو ... طلایی رنگ نوشته- مثل عکس- کلیک کنید تا رنگ مورد نظرمون رو انتخاب کنیم. ادامه...


bitgraph.ir .
آموزش ساخت نوشته از دود در فتوشاپ | آموزش فتوشاپ - بیت گرف

در این آموزش فتوشاپی قصد داریم ساخت نوشته از دود را به شیوه دیگری بهتان یاد دهیم ، متفاوت تر و ... ما در این آموزش برای ساخت نوشته دودی در فتوشاپ از 3 فیلتر استفاده کردیم که ابتدا از wave و سپس از ... دانلود ملزومات آموزش و عکس ها – 1 مگابایت. ادامه...


maktabkhooneh.org .
آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ | مکتوب -مجله علمی آموزشی ...

آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ: از مهم ترین مهارت های موجود در فتوشاپ ... امروزه تایپوگرافی یا همان نوشته گرافیکی در کارهای گرافیکی مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است. ... زدن حروف و به کار بردن بافت تصاویر (Texture) مختلف بر روی عکس به افراد آموزش داده می شود. ... مقاله پییشنهادی : آموزش ساخت گیف و انیمیشن با فتوشاپ ادامه...


takhtehsabz.com .
آموزش قرار دادن تصویر در متن با فتوشاپ | تخته سبز

توی این آموزش قرار هست که یک تصویر را به شکلی بسیار زیبا داخل متن و یا لوگو قرار دهیم. تصویری که استفاده خواهم کرد در زیر همین پست برای دانلود قرار داده. ادامه...


dimodeveloper.ir .
ساخت عکس نوشته ساز – آموزش پروژه محور اندروید استودیو

15‏/09‏/2020 — آموزش ساخت عکس نوشته ساز در اندروید. 24:39. سلام خدمت دوستان عزیز در این پروژه آموزشی طبق درخواست یکی از کاربران به آموزش یکی از ... ادامه...


ostovaee.ir .
نوشتن متن در فتوشاپ | قرار دادن متن بر روی عکس در فتوشاپ ...

01‏/06‏/2019 — توجه داشته باشید اگر در حالت اول که بر روی صفحه کلیک کردید و یک لایه Text ایجاد شده است به Tab دیگری بروید آن لایه حتی بدون متن یا نوشته ... ادامه...


parniantarh.ir .
آموزش جانشین کردن متن در فتوشاپ به همراه نمونه و مثال کاربردی

آیا قصد دارید، شکل نوشته موجود در یک تصویر را جذابتر کنید؟ آیا تا به حال اتفاق افتاده که بخواهید تابلوی “منطقه مدرسه” قدیمی را که روی آن عبارت “۱۵ مایل در ساعت” (۲۴ ... ادامه...


photoshoper.ir .
آموزش ابزار تایپ ( Type ) یا نوشتن متن در فتوشاپ

هرگاه بخواهیم به یک عکس در فتوشاپ متنی را اضافه کنیم از ابزار Type استفاده می کنیم. آیکون ابزار تایپ به صورت حرف T است. همچنین با فشردن کلید T از صفحه ... ادامه...


www.wiki-view.com .
متن در تصویر در فتوشاپ / آموزش فتوشاپ / آموزش ... - ویکی ویو

28‏/06‏/2020 — متن در تصویر / متن به صورت منحنی در فتوشاپ / ایجاد متن دایره ای در ... متن در فتوشاپ / نوشتن متن در شکل در ورد / آموزش ساخت عکس نوشته با ... ادامه...


bytegate.io .
آموزش ساخت متن سه‌ بعدی (3D) در فتوشاپ - بایت گیت

17‏/09‏/2018 — در نرم‌افزار فتوشاپ شما علاوه بر زیباسازی تصاویر، امکان ساخت متن‌هایی با جلوه‌‌های خاص و منحصربه‌فرد نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها در وبلاگ، ... ادامه...


clicksite.org .
ایجاد متن آتشین در فتوشاپ - کلیک سایت

آموزش روتوش تصاویر پرتره. فصلِ: 2 , تعداد قسمت ها: 30 , سطح: صفر تا صد. ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر