موضوعات وبسایت : فناوری
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

علت پخش نشدن فیلم در روبیکا

علت پخش نشدن فیلم در روبیکا

نویسنده : نادر | زمان انتشار : 05 فروردین 1401 ساعت 15:23

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان علت پخش نشدن فیلم در روبیکا را مطالعه خواهید کرد.

روبیکا برنامه ای است با هدف توسعه کسب و کار هوشمند با رویکرد درآمد زایی از طریق تبلیغات که در آن امکانات فراوانی از جمله دنیای فیلم و سریال ، خدمات پرداخت ، شبکه تعاملی ، دنیای موسیقی ، دنیای آموزش ، برنامه های تلویریونی وجود دارد.
این برنامه با تبلیغات بسیار زیاد تلویزیونی و هزینه های سنگین توانسته خود را به عنوان پرنصب ترین اپلیکیشن ایرانی معرفی کند ، از جمله دلایل دیگر موفقیت های دیگر این اپلیکیشن این است که در برنامه های محبوب تلویزیونی و ویژه برنامه های صدا و سیما برای رای گیری ، ثبت نام و... مورد استفاده قرار میگرید.
با بررسی دقیق این برنامه از لحاظ محیط کاربری و فنی متوجه نقاط قوت و ضعف میشویم ، یکی از نقاط ضعف این برنامه که البته در اکثر برنامه ها وجود دارد مشکلات کار نکردن ، عدم اتصال و دانلود صحیح محتوا است ، به طور مثال در هنگام کار با روبیکا ممکن است با مشکلاتی نظیر عدم بارگیری تصاویر و دریافت اطلاعات ، مشکلات مربوط به "خطا در اتصال به اینترنت" روبرو شوید که چند مورد آن را در تصاویر زیر مشاهده میکنید.

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

473e4bdb.png

در این مقاله میخواهیم تا در مورد مشکلات کار نکردن صحیح برنامه روبیکا بحث و راه کارهایی را بیان کنیم.

اگر مشکلی در دریافت کد فعالسازی روبیکا دارید به آخر مقاله مراجعه کنید.

1) برنامه را بروزرسانی کنید

در اولین قدم پیشنهاد میکنیم که اگر برنامه شما بروز شده نیست آنرا بروز کنید ، چنانچه از نسخه قدیمی برنامه استفاده میکنید در بالای صفحه گوشی از شما درخواست میشود تا به کانال بروزرسانی روبیکا رفته و آخرین فایل نصبی را دانلود کنید ، همین کار را کرده و فایل بروزرسانی را دانلود و نصب کنید.
روشی دیگر برای بروزسانی روبیکا از درون خود برنامه این است که به تنظیمات رفته و بر روی "به روز رسانی" ضربه بزنید.

90468960.png

اما چنانچه نمیتوانید با برنامه روبیکا کار کنید باید از اپ استورهای مختلفی مانند گوگلی پلی برای بروزرسانی استفاده کنید ، برای دانلود نسخه جدید روبیکااینجا کلیک کنید، با بروزسانی به احتمال زیاد مشکل شما حل خواهد شد.

2) حافظه کَش برنامه روبیکا را پاک کنید

در صورتی که در بارگیری تصاویر روبیکا مشکل دارید یا در برنامه مشکلی دارید یکبار حافظه کَش روبیکا را پاک کنید ، برای همین کار در گوشی اندرویدی به تنظیمات رفته  و وارد Apps & notifications شوید ، بر روی App ضربه زده تا لیستی از برنامه های نصب شده بر روی گوشی را مشاهده کنید.
برنامه Rubika را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید به قسمت Storage رفته و اینبار بر روی CLEAR CACHE ضربه بزنید.

b7feb0e2.png

برنامه را بسته و مجدد باز کنید.

3) برنامه را از حافظه رم خارج کنید

یک راه حل دیگر که میتواند مشکلات بی دلیل را در روبیکا حل کند این است که به اجبار برنامه را از حافظه رم گوشی خارج کنید ، برای همین در گوشی اندرویدی به تظیمات رفته و وارد Apps & notifications شوید ، بر روی App ضربه زده و از لیست برنامه ها Rubika را انتخاب کنید ، در صفحه باز شده بر روی FORCE STOP ضربه بزنید و پس از چند ثانیه مجدد برنامه روبیکا را باز کنید.

429f4b22.png

4) از حساب کاربری خود خارج و مجدد وارد شوید

راه حلی که ممکن است مشکلات مربوطه را حل کند این است که یکبار از حساب کاربری روبیکا خود خارج و مجدد وارد شوید، برای خروج از حساب کاربری به تنظیمات رفته و بر روی "خروج از حساب کاربری" ضربه بزنید.

fae6bf57.png

پس از خروج ، شماره موبایل خود را وارد کرده تا پس از دریافت کد از طریق پیامک وارد برنامه شوید.

d226d0c8.png

5) برنامه را حذف کنید

اگر به هر دلیل مشکلات عدم دریافت تصاویر ، ویدیوها یا هر مشکلی از سمت برنامه روبیکا حل نشده است یکبار برنامه را حذف کرده و مجدد آخرین نسخه را نصب کنید.
در گوشی های اندرویدی برای حذف به تنظیمات رفته و وارد Apps & notifications شوید ، بر روی App ضربه زده تا لیستی از برنامه های نصب شده بر روی گوشی را مشاهده کنید سپس برنامه Rubika را پیدا کرده و بر روی آن ضربه بزنید آنگاه بر روی دکمه UNINSTALL ضربه بزنید.

ab67465c.png

همچنین میتوانید در منو اصلی انگشت خود را روی برنامه Rubika نگه داشته و آن را درون سطل بازیافت بیندازید.

1f2bb5d4.png

پس از آن اینجا کلیک کنید تا آخرین نسخه روبیکا را دانلود کنید.

6) فضای حافظه گوشی خود را بررسی کنید

یکی از دلایلی که بسیاری از تصاویر و ویدیوها در انواع برنامه ها مانند تلگرام یا اینستاگرام دانلود و نمایش داده نمیشود این است که حافظه داخلی گوشی پُر شده است ، حافظه داخلی گوشی را بررسی کرده و در صورتی که پُر شده آن را خالی کنید.

7) اینترنت خود را بررسی کنید

بسیاری از مشکلات مروبط به عدم دانلود و بارگیری اطلاعات در برنامه روبیکا بخاطر اینترنت است ، چند مورد زیر را بررسی کنید :
1. از اتصال صحیح گوشی به اینترنت مطمئن شوید.
2. اگر از VPN استفاده میکنید آن را غیرفعال کنید (در مواقعی که از VPN استفاده نمیکنید و هنوز مشکل دارید یکبار سعی کنید از VPN برای باز کردن روبیکا استفاده کنید اما باید توجه داشته باشید زمانی که VPN بر روی گوشی شما فعال است اینترنت مصرفی روبیکا رایگان نخواهد بود).
3. از اتصال صحیح سرورهای روبیکا مطمئن شوید ، ممکن است در برخی از اوقات سرورهای روبیکا به دلایلی متوقف (Down) شود که برای اطلاع از آن میتوانید عضو کانالها و شبکه های اجتماعی روبیکا شوید.

8) در زمان های شلوغ از روبیکا استفاده نکنید

در بسیاری از اوقات که برنامه روبیکا از تلویزیون معرفی میشود حجم سنگینی در یک زمان به سرورهای روبیکا وارد میشود که باعث کاهش سرعت سرورها و در نتیجه کند و عدم پاسخ از طرف برنامه میشود ، به طور مثال پس از اتمام یک برنامه تلویزیونی به نام عصر جدید در تلویزیون مردم به یکباره برای رای دادن ، به برنامه روبیکا مراجعه میکنند که در آن ساعت فشار سنگی بر روی سرورهای روبیکا وارد میشود که نتیجه اش عدم بارگیری و کار نکردن صحیح برنامه روبیکا خواهد بود.
پیشنهاد ما این است که در ساعات خلوت از این برنامه استفاده کنید.

9) از نسخه وب استفاده کنید

روبیکا به غیر قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل های اندروید و ios قابلیت اجرا بر روی مرورگرهای وب را دارد ، برای همین اینجا کلیک کنید.
توجه داشته باشید که در نسخه وب روبیکا تنها شما میتوانید از قابیت های چت فردی و گروهی استفاده کنید و امکاناتی از قبیل شرکت در نظرسنجی ها ، مسابقات ، مشاهده ویدیو ، خدمات پرداختی و... را در اختیار ندارید.
پس از ورود به صفحه وب روبیکا باید شماره موبایلی که با آن عضو روبیکا هستید را وارد کنید و بر روی "مرحله بعد" کلیک کنید.
کد دریافتی از طریق پیامک را در صفحه جدید وارد کنید.

b60a2f2a.png

در صورت صحیح بودن وارد صفحه چت روبیکا خواهید شد.

30976b2b.png

عدم دریافت کد فعالسازی روبیکا

یکی از مشکلات روبیکا که به وفور هم رخ میدهد عدم دریافت پیامک یا کد دریافت فعالسازی روبیکا است. بدین صورت که کاربران هنگامی که بخواهند روبیکا را نصب کنند باید شماره موبایل خود را وارد کنند تا کد فعالسازی از طریق sms به آنها ارسال شود که متاسفانه برای بسیاری از کاربران ارسال نخواهد شد.

با مطرح شدن مشکلات کاربران در مورد عدم دریافت کد فعالسازی تلاش کردیم که مشکل را از روبیکا پیگیری کنیم که متاسفانه به دلیل پشیتبانی ضعیف نتوانستیم با آنها ارتباط برقرار کنیم.

اما از لحاظ فنی و تجربه ای مشکل عدم دریافت پیامک فعال سازی مربوط به سرویس های ارسال پیامک برنامه است و هیچ مشکلی به برنامه شما ندارد بنابر این باید منتظر بمانید تا مشکل از طرف برنامه حل شود.

برای اطمینان بیشتر بررسی کنید که دسترسی sms برای برنامه روبیکا فعال باشد برای همین به مسیر زیر بروید :

Settings > Apps & notifications > Apps > Rubika > Permissions

در اینجا بررسی کنید که دسترسی های لازم را به برنامه داده اید.

1b1a567d.png

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با علت پخش نشدن فیلم در روبیکا [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
omigo.ir .
حل مشکلات و خطاهای اپلیکیشن روبیکا - Omigo.ir

Mar 31, 2019 - روبیکا برنامه ای است با هدف توسعه کسب و کار هوشمند با رویکرد درآمد زایی از طریق تبلیغات که در آن امکانات فراوانی از جمله دنیای فیلم و سریال ... ادامه...


itresan.com .
6 دلیل برای آنکه از اپلیکیشن روبیکا استفاده نکنیم

Apr 7, 2018 - دلایل عدم استفاده از اپلیکیشن روبیکا مشکلات و عیوب اپلیکیشن روبیکا چرا ... به طور مثال در بخش پخش زنده این اپلیکیشن، بعضی از شبکه‌های پرطرفدار ... روز دنیا در روبیکا وجود ندارند و صرفا فیلم و سریال‌هایی در روبیکا دیده ... ادامه...


support.google.com .
فیلم پخش نمی‌شود یا خطایی نشان می‌دهد - Google Play راهنما

اگر بافر شدن فیلم متوقف نمی‌شود، کند پخش می‌شود یا درست پخش نمی‌شود، ممکن است یکی از راه‌حل‌های عیب‌یابی زیر مشکل را برطرف کند. این مراحل می‌توانند برای ... ادامه...


www.tarfandcity.com .
مشکل روبیکا را با بوت پشتیبانی روبیکا رفع کنید

Jan 25, 2019 - روبیکا قابلیت های زیادی را برای کاربران فراهم کرده و می کند به عبارتی همانطور ... سوال از اپراتور (روبینو); آیا مشاهده فیلم در روبیکا رایگان است؟ ادامه...


www.tarfandcity.com .
روش دانلود روبیکا برای اندروید و آیفون و نظرات کاربران در رابطه ...

Mar 21, 2019 - دانلود برنامه و اپلیکیشن روبیکا برای اندروید و آیفون ، در حال حاضر ... برنامه ی روبیکا ، مشکل کد فعالسازی روبیکا و قعطی اینترنت و پخش فیلم ها و مشکل سرچ. ... تعدادی از کاربران نیز از امکان دانلود نشدن فیلم ها و آهنگ ها ناراضی هستند. ... میاد کد وارد میکنم ولی باز نمیشه تاحالا چندین بار امتحان کردم علت چیست. ادامه...


how.helpkade.com .
چطوری از روبیکا فیلم دانلود کنم - کامل (هلپ کده)

Jan 2, 2019 - به همین دلیل هر قسمت از ویدئو را که انتخاب کنید به سرعت پخش خواهد شد و نیازی ... شده ولی متاسفانه عده ای هستند که همیشه ب علت عدم اطلاعات از موضوعاتی همیشه همه ... سلام خسته نباشید من الان دو روز هست دارم فیلم میبینم از روبیکا و پخش زنده ام ... تعدادی از کاربران نیز از امکان دانلود نشدن فیلم ها و آهنگ ها ناراضی هستند. ادامه...


rubika.ir .
روبیکا

با دانلود و نصب اپلیکیشن روبیکا، همه دنیایِ شما همراه شماست. همراه با اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل. ادامه...


androidyar.com .
روبیکا - دانلود، نصب و آموزش رفع مشکلات آن » اندروید یار » نرم ...

Feb 5, 2020 - روبیکا یک اپلیکیشن سوپر اپ است که در چند سال اخیر به دلیل تبلیغات ... معروف ترین امکانات این برنامه ، امکان دیدن فیلم و سریال آن هم با ... ادامه...


www.tarafdari.com .
هشدار! به هيچ عنوان اپليكيشن روبيكا را نصب نكنيد. | طرفداری

برنامه روبيكا، برنامه اي كاربرديه كه خيلي از كارهايي كه شما با مشقت و سختي انجام مي دادي رو برات به سادگ و به طور رايگان انجام ميده. براي اين اپ فرقي نداره شما از چه ... ادامه...


www.aparat.com .
دانلود فیلم از روبیکا - آپارات

دانلود فیلم از روبیکا توجه داشته باشید هر فیلمی که با این نرم افزار دانلود میکنید برای ایرانسل و همراه اول رایگان است و هیچ هزینه ای بابت آن نمیدهید نرم افزار ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر