موضوعات وبسایت : فناوری
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

معرفی فرمول های اکسل

معرفی فرمول های اکسل

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 23 دی 1399 ساعت 19:55

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان معرفی فرمول های اکسل را مطالعه خواهید کرد.

کاربردی ترین فرمول‌ های اکسل :اکسل ابزاری ارزشمند است، بنابراین برای سرعت بخشیدن به قالب بندی صفحه گسترده و تبدیل شدن به یک استاد اکسل، باید کاربردی ترین فرمول های اکسل را بشناسید. تا به حال با بخش‌های مختلف و ویژگی‌های مفیدی از برنامه اکسل آشنا شده‌اید و اکنون وقت آن است که مفیدترین فرمول‌ها را در نرم‌افزار اکش بشناسید. اکسل ابزاری ارزشمند است زیرا می‌تواند محسبات ریاضی زیادی را به صورت خودکار انجام دهد. شرح مفیدترین فرمول‌ها به شکل زیر است:

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

جمع (SUM):

 متوسط(AVERAGE) از کاربردی ترین فرمول های اکسل

Excel-2016-SUM-formula-with-six-parameters.png

SUM به شما این امکان را می‌دهد که هر تعداد ستون یا ردیف را با انتخاب آن یا تایپ کردن آنها جمع کنید، به عنوان مثال:

= SUM (A1: A8

تمام مقادیر را بین A1 و A8 و غیره جمع می کند.

COUNT تعداد سلول‌های یک آرایه را که مقدار عددی در آن‌ها وجود دارد را، محاسبه می‌کند. این برای تعیین اینکه آیا کسی پول پرداخت کرده است یا در سایر شرایط پایگاه داده مفید خواهد بود.

AVERAGE همانطور که از اسمش پیداست میانگین اعدادی را که وارد می‌کنید می‌گیرد.

ضرب(Multiplication) در اکسل

8XRru.png

برای انجام فرمول ضرب در اکسل، سلول‌هایی را که در قالب ضرب می‌کنید وارد کنید :

= A1 * B1

در این فرمول از ستاره برای ضرب سلول A1 در سلول B1 استفاده می‌شود. به عنوان مثال، اگر A1 10 و B1 6 بود ، = A1 * B1 مقدار 60 را نشان می‌دهد.

برای ضرب دو یا چند مقدار در صفحه گسترده اکسل، یک سلول خالی را انتخاب کنید. سپس، مقادیر یا سلول‌هایی را که می‌خواهید در قالب ضرب کنی ، وارد کنید :

= A1 * B1 * C1 … و

ستاره به طور موثر هر مقدار موجود در فرمول را ضرب می‌کند.

تقسیم(Division)

برای انجام فرمول تقسیم در اکسل، سلول‌هایی را که می‌خواهید تقسیم کنید وارد کنید:

= A1 / B1

این فرمول برای تقسیم سلول A1 به سلول B1 از یک برش رو به جلو، “/” استفاده می‌کند.به عنوان مثال، اگر A1 5 و B1 10 باشد، = A1 / B1 مقدار اعشاری 0.5 را نشان می‌دهد.

تقسیم در اکسل یکی از ساده‌ترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. برای انجام این کار، یک سلول خالی را انتخاب کنید، یک علامت برابر با “=” وارد کنید و آن را با دو مقداری (یا بیشتر) که می‌خواهید با یک برش رو به جلو، “/” در میان تقسیم کنید. نتیجه باید در قالب زیر باشد:

= B2 / A2

عملکرد Not

تا به حال در یک لیست واقعاً طولانی از داده‌ها جستجو کرده‌اید و آرزو کنید که بتوانید تمام ورودی‌هایی را که اعمال نمی‌شوند حذف کنید؟ به عنوان مثال، من می‌خواهم همه چیز در مورد انرژی جایگزین به جز هسته ای (یا نه) موجود را ببینم.

در اکسل، این یک کار آسان است. لیستی از چند شرکتی که دارای منابع مختلف انرژی را ارائه می‌دهند تهیه کنید و اینکه این منابع چه هستند (ستون های A ، B ، C ؛ از ردیف 4 شروع می شود). فرمول زیر را در سلول C4 وارد کنید:

=NOT(B4=”هسته‌ای“).

سپس فرمول را از C4 به C5: C28 کپی کنید.

اگر پاسخ درست باشد، منبع انرژی هسته‌ای نیست. اگر پاسخ نادرست باشد، منبع انرژی هسته‌ای است. بله، پاسخ معکوس است و شما ممکن است بلافاصله نیازی به این عملکرد نبینید، اما اگر کاربر مشتاق اکسل باشید، دلایل زیادی برای استفاده از این فرمول در آینده خواهید یافت.

تابع شرطی (IF) یکی از کاربردی ترین فرمول های اکسل

عبارات IF در بسیاری از موارد بسیار مفید هستند و این عملکرد به شما امکان می‌دهد در صورت معتبر یا نادرست بودن متن، متن را خارج کنید. به عنوان مثال ، می توانید:

= IF (A1> A2 ، “GOOD” ، “BAD”)

در این حالت A1> A2 وجود دارد ، “GOOD” در صورت درست بودن، خروجی و “BAD در صورت نادرست بودن، خروجی است.

entering-data-with-if-function-3123603-2-5bf19dd646e0fb00267d033b-1.jpg

SUMIF ، COUNTIF ، AVERAGEIF

این توابع ترکیبی از توابع SUM ، COUNT ، AVERAGE با پیوست به عبارات IF هستند. ساختار همه این توابع به یک شکل انجام می‌شود:

= FUNCTION (دامنه ، معیارها ، دامنه عملکرد)

بنابراین در SUM می توانید بنویسید:

SUM (A1: A15، “GOOD”، B1: B13)

اگر مقادیر A1 تا A15 همه خوب باشند، این B1 تا B13 را اضافه می‌کند.

حداکثر(MAX) و حداقل(MIN)

این توابع بسیار ساده هستن ، کافیست ستون یا ردیف اعدادی که می‌خواهید را انتخاب کنید تا تایپ شوند و بسته به عملکردی که استفاده می‌کنید، MAX یا MIN تولید می‌شود. به عنوان مثال

= MAX (A1: A10)

حداکثر مقدار عددی را در آن ردیف‌ها تولید می‌کند.

AND

این تابع یک عملکرد منطقی دیگر در اکسل است و بررسی می‌کند که برخی موارد درست هستند یا نادرست. برای مثال ، اگر AND A1 خوب باشد و مقدار B2 بزرگتر از 10 باشد:

= AND (A1 = “GOOD”، B2> 10)

شما می‌توانید مقادیر بیشتر از دو را نیز به راحتی با اضافه کردن ویرگول دیگر بررسی کنید.

انتخاب (choose)

تابع CHOOSE برای تجزیه و تحلیل سناریو در مدل سازی مالی عالی است. به شما امکان می‌دهد بین تعداد مشخصی گزینه انتخاب کنید و چیزی را که انتخاب کرده اید بازیابی کنید. به عنوان مثال، تصور کنید برای رشد درآمد سال آینده سه فرضیه متفاوت دارید: 5٪ ، 12٪ و 18٪. اگر به اکسل بگویید گزینه شماره 2 را می‌خواهید، با استفاده از فرمول CHOOSE می‌توانید 12٪ را بازیابی کنید.

= CHOOSE (انتخاب ، گزینه 1 ، گزینه 2 ، گزینه 3)

VLOOKUP

این تابع به شما امکان را می‌دهد که چیزی را در ستون سمت چپ صفحه گسترده جستجو کنید و آن را به عنوان یک مقدار بازیابی کنید. مثالی از نحوه استفاده از این تابع به شرح زیر است:

= VLOOKUP (مقدار جستجو ، جدول در حال جستجو ، شماره فهرست ، شناسه مرتب سازی)

003_Vlookup.jpg

CONCATENATE

الحاق نه تنها یک کلمه خارق العاده برای گفتن است، بلکه در صورت نیاز به ترکیب داده‌ها در یک سلول عملکرد مفیدی نیز است. برای مثال بگویید که به ترتیب در سلول های A1 و A2 نام و نام خانوادگی داشته اید. شما

= CONCATENATE (A1 ، “” ، B2)

را تایپ می‌کنید، تا نام‌ها را در یک سلول ترکیب کند و “” بین آنها فاصله می دهد.

PROPER

PROPER زمانی مفید است که پایگاه داده شما متن زیادی با قالب عجیب و غریب داشته باشد که به نظر می‌رسد در جای اشتباه قرار گرفته باشد.

تکرار (Rept) یکی از کاربردی ترین فرمول های اکسل

در اکسل، این ویژگی با عملکرد REPT اداره می‌شود. این فرمول خیلی کارآمد نیست زیرا باید کاراکتر را به فرمول اضافه کنید، سپس مشخص کنید که چند بار می‌خواهید آن شخصیت تکرار شود. این بدان معنی است که اگر عرض سلول افزایش یابد ، شخصیت تکرار نشده است و اگر عرض سلول کاهش یابد، شخصیت تکرار شده به سلول مجاور منتقل می‌شود.

= REPT (“*” ، 5)؛ = REPT (“-” ، 10) ، = REPT (“+” ، 12).

می‌توانید هر کاراکتر را روی صفحه کلید به همراه نمادها تکرار کنید.

درصد(Percentage)

برای انجام فرمول درصد در اکسل، سلول‌هایی را که درصدی را برای آن‌ها پیدا می‌کنید با قالب، = A1 / B1 وارد کنید. برای تبدیل مقدار اعشاری حاصل به یک درصد، سلول را برجسته کنید، روی Home کلیک کنید و از لیست کشویی اعداد “درصد” را انتخاب کنید.فرمول اکسل برای درصدها فی نفسه وجود ندارد، اما اکسل تبدیل مقدار هر سلول را به درصد آسان می‌کند، بنابراین خودتان در محاسبه و وارد کردن مجدد اعداد گیر نمی‌کنید.

لینک کردن برگه (Linking Worksheets)

شما ممکن است نیاز داشته باشید از داده‌های یک سلول و یا فرمول نوشته شده از سلولی در برگه جاری  در برگه ای دیگر استفاده کنید. می‌توانید با کمک این تابع و با تایپ فرمول زیر می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید:

سلول مرجع!نام صفحه مرجع =

قالب بندی شرطی (CONDITIONAL FORMATTING) در اکسل

این تابع از نظر فنی یک فرمول نیست، اما ابزاری فوق العاده مفید است که درست در اکسل تعبیه شده است.اگر به خانه(home) بروید -> سبک ها Styles) (-> قالب بندی مشروط (CONDITIONAL FORMATTING)، می‌توانید گزینه‌های زیادی را انتخاب کنید که در صورت صحت برخی موارد خروجی ایجاد کند. شما می‌توانید بسیاری از این کارها را با فرمول‌هایی که قبلاً ذکر شد هم انجام دهید، اما چرا اجازه نمی‌دهید اکسل کارهای سخت را انجام دهد.

INDEX + MATCH

این ترکیب توابع به شما امکان می‌دهد تا محدودیت‌های آزار دهنده VLOOKUP را دور بزنید. با ترکیب این توابع مانند این

، = INDEX (لیست مقادیر ، MATCH (آنچه می خواهید جستجو کنید ، ستون جستجو ، مرتب سازی شناسه)) ،

می‌توانید یک صفحه گسترده را برای مقادیر جستجو کنید به جای اینکه مجبور شوید فقط ستون سمت چپ را جستجو کنید .

XNPV و XIRR

اگر تحلیل‌گری هستید که در بانکداری سرمایه گذاری، تحقیقات سهام، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل مالی (FP&A) یا هر زمینه مالی دیگری که نیاز به تخفیف در جریان نقدی دارد، کار می‌کند ، این فرمول ها یک نجات دهنده هستند:

= XNPV (نرخ تخفیف ، جریان های نقدی ، تاریخ ها)

به زبان ساده، XNPV و XIRR به شما  این امکان را می‌دهند که تاریخ‌های مشخصی را برای هر جریان نقدی منفرد که تخفیف دارد اعمال کنید. مشکلی که در فرمول‌های NPV و IRR اکسل وجود دارد این است که فرض می‌کنند بازه‌های زمانی بین جریان نقدی برابر هستند. به طور معمول، به عنوان یک تحلیل‌گر، موقعیت‌هایی خواهید داشت که جریان‌های نقدی به طور یکنواخت تنظیم نمی‌شوند و این فرمول راه حل آن است.

PMT و IPMT

اگر در بانکداری تجاری، املاک و مستغلات، FP&A یا هر موقعیت دیگر، تحلیل‌گر مالی  هستید که با برنامه‌های بدهی سروکار دارد، باید این دو فرمول را دقیق یاد بگیرید:

فرمول PMT ارزش پرداخت برابر را در طول عمر وام ،به شما می‌دهد. می‌توانید از آن به همراه IPMT (که پرداخت سود برای همان نوع وام را به شما می‌گوید) استفاده کنید، سپس پرداخت اصل و سود را جدا کنید.

= PMT (نرخ بهره ، # دوره ، ارزش فعلی)

LEN و TRIM

فرمول ها: = LEN (متن) و = TRIM (متن)

این فرمول‌ها کمی کمتر رایج هستند، اما مطمئناً فرمول‌های بسیار پیچیده اما کاربردی هستند. این برنامه‌ها برای تحلیل گران مالی که نیاز به تنظیم و دستکاری مقدار زیادی از داده‌ها دارند بسیار مناسب است. متأسفانه، داده‌هایی که به دست می‌آوریم همیشه کاملاً منظم نیستند و گاهی اوقات ممکن است مواردی مانند فضاهای اضافی در ابتدا یا انت‌های سلول‌ها وجود داشته باشد

 تابع  (Clean):

 از این تابع می‌توان برای حذف شکستگی خطوط در هر سلول استفاده کرد، به جای تابع trim

توابع CELL ، LEFT ، MID و RIGHT

این توابع پیشرفته اکسل را می‌توان با هم ترکیب کرد و فرمول‌های بسیار پیشرفته و پیچیده‌ای را برای استفاده ایجاد کرد. عملکرد CELL می‌تواند اطلاعات مختلفی را در مورد محتویات سلول (مانند نام ، محل ، سطر ، ستون و موارد دیگر) بازگرداند. عملکرد LEFT می‌تواند متن را از ابتدای سلول (چپ به راست) ، MID متن را از هر نقطه شروع سلول (چپ به راست) و RIGHT متن را از انت‌های سلول (راست به چپ) برمی‌گرداند.

RANDFormulas-5be9fe84c9e77c00510a7088.jpg

عملکرد RAND در اکسل

عملکرد RAND بسیار ساده است و به طور سنتی برای تجزیه و تحلیل آماری، رمزنگاری، بازی، قمار و نظریه احتمالات، در میان ده‌ها مورد دیگر، استفاده می‌شود. در اکسل، تابع RAND یک عدد تصادفی بین 0 تا 1 ایجاد می‌کند. با این حال، هر زمان که داده‌های جدیدی وارد می‌کنید و کلید Enter را می‌فشارید، لیست اعداد تصادفی که ایجاد کرده‌اید تغییر می‌کند. اگر می‌خواهید لیست اعداد تصادفی خود را حفظ کنید، باید سلول‌ها را به عنوان مقادیر قالب بندی کنید. در قسمت‌های بعدی بیشتر با آموزش نرم افزار اکسل با شما خواهیم بود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با معرفی فرمول های اکسل [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
maktabkhooneh.org .
کاربردی ترین فرمول های اکسل | مکتوب-مجله علمی آموزشی ...

دانستن کاربردی ترین فرمول‌های اکسل برای تسلط بر نرم افزار اکسل یک امر مهم و حیاتی است. یک بار برای همیشه این فرمول ها را یادبگیرید و تمام. ادامه...


blog.faradars.org .
۱۶ فرمول اکسل برای حل مشکلات روزمره (+ دانلود فیلم آموزش ...

May 10, 2020 — اغلب افراد فکر می‌کنند که نرم‌افزار اکسل تنها برای کاربردهای تجاری مناسب است، اما زمانی که فرمول‌های ساده و کاربردی معرفی شده در این نوشته را ... ادامه...


blog.faradars.org .
اکسل و سه فرمول شگفت‌انگیز آن (+ دانلود فیلم آموزش گام به گام ...

‎فرمول‌های معرفی شده در بالا همه فرمول‌هایی کاربردی هستند که در بسیاری از صفحات اکسل از آن‌ها استفاده می‌شود. ادامه...


sariasan.com .
لیست ۵۰ تا از کاربردی ترین فرمول های اکسل (توابع مهم) - سریع ...

Dec 24, 2020 — سلام، خیلی خوب و عالی. اما ای کاش هرکدام از سرفصل های فرمول ها را هم باز میکردید و زیر مجموعه های هرکدام را هم معرفی میکردید. همچنین خیلی عالی میشود ... ادامه...


www.iranmodares.com .
مهمترین فرمول های اکسل و لیست توابع اکسل Excel | ایران مدرس

در این مقاله مهمترین فرمول های اکسل و لیست توابع اکسل Excel ارائه شده است. اگر در جستجوی مهمترین فرمول ها و توابع اکسل هستید ادامه این مطلب را بخوانید. ادامه...


tahlilgary.com .
آشنایی با ده فرمول کاربردی در اکسل - گروه تحلیلگری

Dec 14, 2019 — فرمول های اکسل به شما امکان انجام محاسبات متنوع بر روی داده های عددی و غیر ... بندی فرمول های اکسل به همراه مهمترین فرمول های هر بخش معرفی شده اند. ادامه...


www.farsaran.com .
کتاب فرمول ها و توابع در اکسل - فرساران

2. فرمول. ها و توابع در اک. سل. 2010. معرفی. قانون قد. می. ی. /80. 20. برا. ي ... ها و فرمول. های اکسل. «ــ. پنج فص. ل. در. این بخش. وجود دارد كه حاوي. كلیه اطالعاتی. است. ادامه...


iskills.ir .
فرمولهای کاربردی اکسل بایگانی - مهارت های من :: iSkills

معرفی معجزه Index-Match. 14 سپتامبر, 2015 فرمولهای پیشرفته و پرکاربرد. هیچ بحثی نیست که VLOOKUP فرمولی بسیار کاربردی و زیباست. اما این فرمول یک ... ادامه...


icdl.tosinso.com .
معرفی فرمول های کاربردی و آماده استفاده اکسل (Excel)

معرفی فرمول های کاربردی و آماده استفاده اکسل (Excel). علی قلعه بان. 2 پسند. 2646 بازدید. 0 نظر. 46 ماه قبل. امروزه بسیاری از افراد با برنامه اکسل سروکار دارند برخی ... ادامه...


wikisakhtemoon.com .
12 فرمول کاربردی اکسل که هر مهندس عمران و معمار باید آن را بداند ...

Jan 6, 2020 — کاربردی ترین و مهمترین فرمول ها و تابع های اکسل برای مهندس عمران و معمار که ... در این مطلب از ویکی ساختمون به معرفی 12 مورد از انواع مهم فرمول اکسل ... ادامه...


skillpro.ir .
فیلم و آموزش توابع و فرمول های اساسی و کاربردی در اکسل - آموزش ...

تابع vlookup از کاربردی ترین توابع اکسل است. تابع vlookup یکی از توابع اکسل جهت جستجو و بازیابی اطلاعات از یک ستون مشخص از... معرفی تابع ROW و ... ادامه...


excelut.com .
لیست توابع اکسل (براساس دسته) - مرکز آموزش تخصصی ...

Sep 17, 2020 — این صفحه لیستی از توابع اکسل را ارائه می‌دهد که براساس دسته ... اگر مرجع یک سلول حاوی یک فرمول باشد، TRUE را برمی‌گرداند (جدید در اکسل 2013). ادامه...


exceltip.ir .
فرمول نویسی در اکسل : 4 قسمت فرمول های اکسل را اصولی یاد ...

فرمول ها در اکسل عباراتی هستند که مقادیری را محاسبه و در خروجی مقداری ( که این مقدار می تواند مقادیر عددی یا متنی باشد ) را نمایش می دهد. فرمول نویسی در اکسل با علامت ... ادامه...


zancko.ir .
لیست توابع اکسل 2016 | فرمولهای اکسل با مثال - زانکو

Sep 19, 2020 — لیست توابع اکسل 2016 + ✅انواع توابع در اکسل +✅ معرفی همه توابع اکسل | تمام فرمولهای اکسل با مثال | مثال های کاربردی توابع اکسل جهت خواندن ... ادامه...


pooryab.ir .
های اکسل فرمول انواع

نواع فرمول. های اکسل. –. گروه آموزشی و مشاوره ای تکنیک. – https://pooryab.ir. معرفی. تعداد. 458. فرمول در اکسل. 2019. در دسترس ما قرار دارد. تنوع. این فرمول ها. ادامه...


blog.talant.ir .
10 تابع اکسل که هر تحلیلگر اقتصاد باید بداند. – وبلاگ تالانت

May 10, 2017 — معرفی توابع جدید در اکسل ۲۰۱۹ · نوامبر 11, 2018 ... اما بریم سراغ TopTen توابع اکسل برای آنالیزور های اقتصادی و داده: ... الفبای فرمول نویسی. ادامه...


farhang-novin.com .
معرفی توابع ریاضی در Excel - فرهنگ نوین

در این مطلب به معرفی و کاربرد برخی از توابع اکسل می پردازیم. ... ورودی های این تابع مقدارهای عددی است و از این تابع می توان مجموع مقادیر موجود در سلول های مجاور یا ... وقتی روی سلولی کلیک می کنیم فرمول نوشته شده در محل نمایش فرمول نشان داده می شود. ادامه...


www.beytoote.com .
آموزش Excel:کار با توابع ریاضی و فرمول های اکسل - بیتوته

از عملگر نخست برای معرفی محدوده متوالی سلول ها و از عملگر دوم برای معرفی محدوده ... اکسل فرمول های زیادی دارد و همانطور که پیشتر اشاره شد، هر تابع نیاز به «ورودی ... ادامه...


www.ketabrah.ir .
دانلود کتاب آموزش گام به گام توابع و فرمول نویسی در اکسل ...

معرفی کتاب آموزش گام به گام توابع و فرمول نویسی در اکسل. با توجه به گستردگی امکانات اکسل و کاربرد فراوان آن در همه علوم و فنون، استفاده از این نرم‌افزار برای ... ادامه...


learnparsi.com .
تابع های پرکاربرد اکسل در زبانه formulas - لرن پارسی

Nov 29, 2019 — زبانه formulas اکسل از پرکاربردترین زبانه های اکسل و نقطه قدرت این نرم افزار است. در این زبانه توابع چند صد تابع و فرمول آماده در زمینه های مختلف ... ادامه...


www.bourseiness.com .
58 ترفند اکسل برای افزایش سرعت کار - بورسینس

ترفند شماره 5 اکسل: کپی کردن سریع فرمول در یک ستون از لیست ... خوب یک کلید عالی برای جابجا شدن بین شیت های اکسل داریم Ctrl + PageUP و Ctrl + pageDown . ... در ادامه چند کتاب برای یادگیری ترفندها و آموزش‌ اکسل خدمت شما معرفی می‌شود. ادامه...


sitc.muq.ac.ir .
فصل سوم فرمول نويسي و كار با تابع ها

فرمول ها، عبارت هاي محاسباتي يا مقايسه اي هستند كه روي انواع داده ها ــ كه در فصل قبل. معرفي شدند ــ به كمك عملگرها، عملياتي را انجام مي دهند. در اكسل فرمول ها با عالمت. ادامه...


soroush-t.persiangig.com .
Download کتاب آموزش فرمول های اکسل.pdf

۳۵۱ k :حجم تاریخ آپلود: ۹۴ ماه پیش application/pdf :نوع :آدرس دانلود. براي استفاده از سرويس پرشين گيگ عضو شويد. قوانین سایت | راهنما. تمامی حقوق متعلق به ... ادامه...


netran.net .
کلیات شیوه فرمول نویسی اکسل 2016 - آموزش | مجله خبری نت ران

Dec 16, 2020 — عملگر های آدرس: که جهت مشخص کردن محدوده و یا سلول های مورد بحث از آن ها استفاده می شود. این عملگرها شامل « : » (معرفی محدوده متوالی) و « ; » (معرفی محدوده ... ادامه...


excelpedia.net .
توابع اکسل | مجموعه آموزش های کاربردی توابع اکسل | گروه ...

Aug 7, 2020 — ... توابع اکسل و ترکیبشون باهم برای ایجاد فرمول های اکسلی آموزش میدیم. ... مایکروسافت اکسل چهار تابع منطقی رو معرفی کرده که بتونیم روی داده ها ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر