موضوعات وبسایت : فناوری
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

هدیه ایرانسل به مناسبت روز تولد

نویسنده : سمانه KZ | زمان انتشار : 17 بهمن 1400 ساعت 10:04

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان هدیه ایرانسل به مناسبت روز تولد را مطالعه خواهید کرد.

spacer.gif برای شما که ایرانسلی هستید<?xml version="1.0" encoding="utf-16"??>.fix

سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

هدیه ویژه دعوت از دوستانتان به تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

برای استفاده از این هدیه ابتدا شماره اعتباری دوستان ایرانسلی خود را به ۳۱۹۲ پیامک کنید و از این طریق آن‌ها را به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی دعوت کنید. با قبول این دعوت و تبدیل سیم‌کارت اعتباری دوستانتان به دائمی، هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت هدیه بهره‌مند خواهید شد!
 

 • مهلت استفاده از بسته از ساعت ۲ بامداد تا ۱۰ شب است و اعتبار آن تا پایان روزی که در آن فعال شده است باقی خواهد ماند.

.fix

برای بازی‌های هیجان‌انگیز آماده‌اید؟

کمپین «بازی‌های جورواجور ۹۸» را از دست ندهید

در این کمپین مجموعه متنوع و هیجان‌انگیزی از بازی‌های مختلف را جمع‌آوری کرده‌ایم. خبر خوب این که دانلود و نصب این بازی‌ها رایگان است.

برای دریافت بازی‌ها کافیست کد #۶* را شماره‌گیری کرده تا فهرست این مجموعه را ببینید. با انتخاب بازی مدنظر خود لینک دریافت آن از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

مشاهده بیشتر .fix

شریک تجاری تکان شگفت انگیز شوید

اپلیکیشن ایرانسل‌من با بیش از ۲۰ میلیون کاربر جز ۵ اپلیکیشن برتر ایران است. این میزان محبوبیت و تنوع کاربران عرصه مناسبی برای ارائه خدمات مختلف فراهم می‌کند. بدین‌ترتیب که شرکت‌های آماده همکاری می‌توانند کدهای تخفیف مختلفی مربوط به محصولات خود را در قسمت «تکان شگفت‌انگیز» به کاربران ارائه کنند. این شیوه همزمان باعث شناخت برند و افزایش فروش محصولات آن خواهد شد.

مشاهده بیشتر .fix

هدیه ایرانسل‌من!

در صورتی که برای اولین بار وارد اپلیکیشن «ایرانسل‌من» شوید می‌توانید ۱ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت کنید. به محض اولین ورود شما به اپلیکیشن، این هدیه را دریافت می‌کنید.

 • اینترنت هدیه ۱ گیگابایتی از ۲ صبح تا ۱۰ شب همان روز قابل استفاده است.

.fix

۵ گیگابایت هدیه برای ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت!

همه مشترکان اعتباری اینترنت نسل ۴ ثابت ایرانسل می‌توانند اطلاعات کاربری (شامل نشانی پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه) خود را در صفحه ویرایش اطلاعات مشترکان به‌روزرسانی کنند و یک بسته اینترنت ۵ گیگابایتی هفت روزه هدیه بگیرند. این بسته پس از تایید نشانی پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه کاربر (از طریق رمز یکبار مصرف پیامک شده)، فعال خواهد شد.

مشاهده بیشتر .fix

۱ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه استفاده از شارژ خودکار

شما مشترکان ایرانسل با استفاده از سرویس «شارژ خودکار» می‌توانید به صورت خودکار قبض سیم‌کارت دائمی خود را پرداخت یا حساب سیم‌کارت اعتباری خود را شارژ کنید.

 • با فعالسازی و اولین استفاده از سرویس یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.

 • با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۲۱ و دعوت از آنها به فعالسازی این سرویس، هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید.

 • بسته‌های اینترنت هدیه فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهند داشت.

مشاهده بیشتر .fix

تکان شگفت انگیز!

هر روز در قسمت «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل‌من تلفن همراه خود را تکان دهید و بسته‌های گوناگون پیامک، تماس و اینترنت هدیه بگیرید.

.fix

صورتحساب کاغذی خود را حذف کنید و هدیه بگیرید

شما مشترکان دائمی ایرانسل می‌توانید با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود، علاوه بر مشارکت در حفظ محیط زیست، از ۱ گیگابایت اینترنت همراه هفتگی از ساعت ۲ صبح تا ۱۰ شب نیز بهره‌مند شوید. برای حذف قبض کاغذی سیم‌کارت می‌توانید به اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه کنید یا عدد ۱ را به ۲۴۶۵ بفرستید.

مشاهده بیشتر .fix

۱ گیگابایت اینترنت هدیه در لنز منتظر شماست!

اگر دوستان ایرانسلی‌تان هنوز با اپلیکیشن «لنز» آشنا نشده‌اند می‌توانید با ارسال شماره تلفن همراهشان به ۳۱۱۳ و یا وارد کردن شماره آنها در قسمت «جایزه دعوت از دوستان» در اپلیکیشن ایرانسل‌من، آنها را دعوت کنید لنز را دانلود کنند.

کافیست دوست ایرانسلی شما لنز را نصب و در آن ثبت‌نام کند تا هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت یک روزه بهره‌مند شوید.

 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

مشاهده بیشتر .fix

۱گیگابایت اینترنت هدیه منتظر شماست!

اگر دوست ایرانسلی‌تان بیش از ۱ ماه از اینترنت همراه استفاده نکرده، شماره‌اش را به ۳۱۳۰ پیامک کنید تا با اولین استفاده او از اینترنت همراه، هر دو ۱ گیگابایت اینترنت رایگان بگیرید.

 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

.fix

هدیه دعوت از دوستان

با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۱۶ و دعوت آنها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید! ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به محض شروع استفاده وی از اینترنت 4G به هر دوی شما تعلق می‌گیرد.

 • برای استفاده از این طرح، دوست ایرانسلی شما باید گوشی 4G داشته باشد.
 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

.fix

۱ گیگابایت اینترنت هدیه برای شما و دوستانتان

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان برخوردار می‌شوید!

بسته اینترنت هدیه ۱ روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت.

 • این هدیه روزانه تنها یک بار برای شما فعال می‌شود.

.fix

شگفتی ادامه دارد!

شما مشترکان اعتباری می‌توانید هر روز با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* و پرداخت تنها ۴۰۰ تومان، ۶۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی  بهره مند شوید!

 • این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد فعال می‌شود و شما می‌توانید در هر تعداد تماس که مایل بودید ۶۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید.
 • مکالمه‌های ۱۰ برابری و بسته‌های اینترنت تخفیفی هم همچنان در کد شگفتی‌ها در دسترس شما هستند.

مشاهده بیشتر .fix

هدایای تبدیل سیم‌کارت به دائمی

همه شما مشترکان اعتباری عزیز می‌توانید در صورت تمایل، به سادگی و با پرداخت حداکثر ۳۵,۰۰۰ تومان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کنید.
بدین ترتیب، علاوه بر اینکه تمامی تماس‌های داخل کشور شما (صرفنظر از اپراتور و مقصد تماس) با تعرفه ثابت محاسبه می‌شود، از هدایا و طرح‌های تشویقی متنوع از جمله ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار ۳۰ روز نیز بهره‌مند می‌شوید.

.fix

تعویض ۵۰ گیگابایتی!

اگر گوشی شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با ارتقای سیم‌کارت فعلی خود به یوسیم (نسل ۴ و ۴/۵) از ۵۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه ۱۴ روزه بهره‌مند شوید.

مشاهده بیشتر .fix

شارژ شگفت‌انگیز پلکانی

شما مشترکان اعتباری می‌توانید در زمان خرید شارژ تا ۳۰% اعتبار هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید از اعتبار هدیه خود برای برقراری مکالمه‌، ارسال پیامک و پیام چندرسانه‌ای ایرانسلی و یا استفاده از اینترنت همراه بهره بگیرید.

مشاهده بیشتر .fix

سیم‌کارت‌تان را روشن کنید و اینترنت هدیه بگیرید!

اگر سیم‌کارت ایرانسلی شما به مدت ۱ ماه خاموش بوده، آن را روشن کنید و ۱ گیگابایت اینترنت همراه با اعتبار همان روز هدیه بگیرید!

از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرید!

.fix

جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسل میتوانید در جزیره هوشمند ایرانسل از تخفیف‌های باورنکردنی در ساعت‌ها و مکان‌های مختلف، بهره‌مند شوید. 

مشاهده بیشتر برای شما که ایرانسلی می شوید<?xml version="1.0" encoding="utf-16"??>.fix

سیم‌کارت دائمی و هدایای ویژه

امسال می‌توانید سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل را با ۵۰% تخفیف ویژه بخرید، سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید و یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید تا علاوه بر بهره‌مندی از تعرفه ثابت با همه خطوط همراه یا ثابت کشور، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه رایگان با اعتبار ۳۰ روز دریافت کنید. 

 • بسته ۲۰ گیگابایتی هدیه ظرف حداکثر ۷۲ ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، برای شما فعال می‌شود.
 • روزانه یک ساعت تماس درون شبکه رایگان با شماره‌گیری *4444*1#

.fix

 • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
 • بسته‌های هدیه، ظرف حداکثر ۷۲ ساعت فعال می‌شوند.
 • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.
 • پیشنهادهای تشویقی شامل اینترنت هدیه از ساعت ۲ بامداد تا ۱۰ شب قابل استفاده خواهند بود.
 • اگر سوال یا ابهامی درباره پیشنهادها یا طرح‌هایی که فعال کرده‌اید داشته باشید تا ۳۰ روز پس از فعال‌سازی طرح می‌توانید با همکاران ما در مرکز تماس ایرانسل در میان بگذارید. متاسفانه مواردی که پس از زمان مذکور گزارش شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
 • این هدیه در طول ۴۸ ساعت حداکثر دو بار قابل فعال‌سازی است.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با هدیه ایرانسل به مناسبت روز تولد [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
irancell.ir .
پیشنهادهای تشویقی - ایرانسل

اعتباری . هدیه ویژه دعوت از دوستانتان به تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی ... اینترنت هدیه ۱ گیگابایتی از ۲ صبح تا ۱۰ شب همان روز قابل استفاده است. اعتباری. ادامه...


itresan.com .
همراه اول در روز تولدتان به شما اینترنت رایگان هدیه می‌دهد!

Mar 2, 2019 - 1 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه همراه اول و ایرانسل به مناسبت روز… ... دائمی و اعتباری حقیقی همراه است، مشترک می‌تواند به مناسبت روز تولد خود ... ادامه...


snn.ir .
مشترک گرامی تولدت مبارک! - خبرگزاری دانشجو

Dec 14, 2013 - همچنین امکان دریافت راهنمای هدیه، و بررسی روز تولد ثبت شده در سیستم، با ارسال عدد 411 به سرشماره پیامکی 111 یا شمارهگیری کد *111*411# ... ادامه...


www.mopon.ir .
1 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل | موپن

به مناسبت روز جهانی ارتباطات با وارد کردن کد دستوری یک گیگابایت اینترنت از ایرانسل هدیه بگیرید. همچنین می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من نسبت به فعال‌سازی این طرح اقدام نمایید. لازم به ذکر است این بسته تا پایان اردیبهشت ... ادامه...


aftabnews.ir .
7 پیشنهاد تشویقی شبکه تلفن همراه ایرانسل - آفتاب نیوز

Oct 21, 2013 - ایرانسل از ارائه 7 پیشنهاد تشویقی جذاب به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی ... دائمی و هدیه ویژه اولین هفت مشترک اعتباری هفت پیشنهاد تشویقی ایرانسل به ... مشترکین ایرانسل می توانند در روز تولد ایرانسل یعنی 29ام مهر، با ارسال ... ادامه...


www.mci.ir .
همراه اول - هدیه تولد - Mci

در روز تولدتان میتوانید یکی از سه مورد زیر را به انتخاب خود از همراه اول هدیه بگیرید: ۱- ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه ۲- بسته اینترنت ۲ گیگابایت یک روزه ادامه...


fitone.ir .
هدیه روز تولد مشترکین ایرانسل - fitone

( هدیه روز تولد مشترکین ایرانسل ) دریافت کننده هدیه باید مشترک سیم کارت اعتباری ... هدیه را چندی است که ارایه‌ی سیم‌کارت اعتباری رایتل و یک‌سال خدمات به صورت ... ادامه...


www.hiweb.ir .
فشفشه هدیه، ویژه تولد مشترکین - Hiweb.ir

Dec 20, 2016 - ۱- تغییر هدیه تولد از «۷ گیگ ۱ روزه» به «۱۰۰ گیگ ۱ روزه»! ۲- زمان دریافت این هدیه از روز تولد شما به مدت یک ماه در پنل کاربری، در تب هدایا خواهد بود، ... ادامه...


qnama.ir .
هدیه روز تولد مشترکین ایرانسل - کيونما

( هدیه روز تولد مشترکین ایرانسل )خاک تو سر مخابرات کنم که دیگه هدیه روز تولد ... شارژ مربوط به مبلغ پین به ازای هدیه تولد ایرانسل در مدت کوتاهی از فعالیت خود با ... ادامه...


freechargeh.blog.ir .
ایرانسل هدیه تولد :: شارژ و اینترنت رایگان

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «ایرانسل هدیه تولد» ثبت شده است - در این وبلاگ می تونید با ... روز 29 مهر به مناسبت تولد ایرانسل مشترکان دائمی ما هر چقدر مکالمه درون شبکه ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر